Boleče prsi (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


nicimoja -> Boleče prsi (1.2.2010 8:48:02)

Najmanj 14 dni na mesec imam zelo boleče prsi, ko si z dlanjo pritisnem na bradavico in jih tko "potisnem" :), me močno boli. Možno, da je to 14 dni pred začetkom menstruacije, ali kaj drugega? Sinček se zelo rad crklja in mi jih vsak dan boža in mečka [sm=smiley36.gif]. Zdej že sanjam, da imam raka ipd... :( Prosim za mnenja, če je kakšna s podobnim problemom. Se pa nameravm čimprej odpraviti h ginekologinji.
Hvala!




kasso -> RE: Boleče prsi (1.2.2010 9:28:08)

IZVIRNO SPOROČILO: nicimoja

Najmanj 14 dni na mesec imam zelo boleče prsi, ko si z dlanjo pritisnem na bradavico in jih tko "potisnem" :), me močno boli. Možno, da je to 14 dni pred začetkom menstruacije, ali kaj drugega? Sinček se zelo rad crklja in mi jih vsak dan boža in mečka [sm=smiley36.gif]. Zdej že sanjam, da imam raka ipd... :( Prosim za mnenja, če je kakšna s podobnim problemom. Se pa nameravm čimprej odpraviti h ginekologinji.
Hvala!

[sm=smiley3.gif][sm=zmeden.gif] A dojiš?

Tudi mene bolijo, tako da bom ali spomladi poklicala G kot sva zmenjena za UZ, ali pa bom sama šla na Breastscan...bolj zato, da bom pomirjena.




nicimoja -> RE: Boleče prsi (1.2.2010 9:42:25)

Ne, ne dojim več, že 2 leti.




katra55 -> RE: Boleče prsi (1.2.2010 14:06:21)

Jaz imam boleče prsi vsak mesec od ovulacije pa do menstracije. S tem ni nič narobe, to je del PMS.




nicimoja -> RE: Boleče prsi (1.2.2010 14:35:53)

Joj katra55 si me malo pomirila, res! Boleče so pa res v tem obdobju, joj, upam, da res ni nič drugega. Danes grem že k G, za vsak slučaj [sm=zmeden.gif]




Isabellabina -> RE: Boleče prsi (2.2.2010 15:53:17)

No ta simptom imam tudi jaz.Zadnje 14 dni pred menstro imam zelo boleče,kar nekako pekoče prsa.Prav čuden ,nelagoden občutek,ampak potem to mine in spet pride.




Stran: [1]