Mizarji (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


bačko -> Mizarji (2.2.2010 10:58:42)

Pozdravljeni!
Zanima me če katera pozna dobrega mizarja ki je tudi ugoden glede cen?Renovirali bomo stanovanje in bomo večinoma vse dali delati po naročilu.Hvala za vsako informacijo.




mirabela -> RE: Mizarji (3.2.2010 8:30:06)

mene tudi zanima dober mizar v Mariboru, ce katera pozna kakega naj pise


LP




enea -> RE: Mizarji (26.4.2010 16:46:15)

A bi lahko tudi meni poslala, ravnokar zbiramo ponudbe za vgradne omare, pa bi ga rada vprašala, če bi bil pripravljen to naredit oz koliko računa. A dela samo za Medvode ali okolico ali tudi za druge kraje v Sloveniji?




zlatolaska -> RE: Mizarji (26.4.2010 17:09:45)

pošlji mi mail na zs pa dobiš slikice, dela mislim da kar povsod bolj podrobno bo pa on povedal kaj in kako 




enea -> RE: Mizarji (26.4.2010 18:31:42)


IZVIRNO SPOROČILO: zlatolaska

pošlji mi mail na zs pa dobiš slikice, dela mislim da kar povsod bolj podrobno bo pa on povedal kaj in kako 


Poslan zs, hvala še enkrat,.......[sm=smiley1.gif]




enea -> RE: Mizarji (28.4.2010 22:49:07)

Moci, od kje pa si? Ja saj sva se z mojim že spič.... zakaj mora biti vgradna omara, pa sem unemu mizarju, ki ga je priporočila mi zlatolaska že poslala skico in čakam predračun. Če si tako prijazna moci, a mi lahko na zs pošlješ kontakt od moža pa bi še njega vprašala koliko računa, najraje če mi pošlješ mail, da mu pošljem še skico.[sm=smiley1.gif]




trmica -> RE: Mizarji (30.6.2010 15:33:24)


IZVIRNO SPOROČILO: zlatolaska

pošlji mi mail na zs pa dobiš slikice, dela mislim da kar povsod bolj podrobno bo pa on povedal kaj in kako 


tudi meni prosim na zs
hvala.




thaiss -> RE: Mizarji (26.7.2010 21:23:21)

IZVIRNO SPOROČILO: trmica


IZVIRNO SPOROČILO: zlatolaska

pošlji mi mail na zs pa dobiš slikice, dela mislim da kar povsod bolj podrobno bo pa on povedal kaj in kako 


tudi meni prosim na zs
hvala.


še meni prosim!!!




piamaria -> RE: Mizarji (16.11.2010 6:59:19)

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Jaz sem že napisala, da pri nas je pol naše banke založil mizar iz Trojan....odličen, se da vse zmenit je pa potrebno malo počakat, zdaj vsi stojimo v vrsti. Lahko ti izdelajo okvirni predračun, pride na ogled, žena je pa fenomenalna stilistka in super ideje ima!
Če potrebujete, vam pošljem ZS, upam, da se bo strnjal.

Veliko sreče, mi imamo fantastično, kakovostno in zelo lepo:)))))))))))))
Res je, dober glas naj gre v 9 vas![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]