Gobelini (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


LERO -> Gobelini (3.2.2010 19:51:10)

Zanima me, kje kopujete gobeline tiste, ki jih šivate. Je kar nekaj razlik v ceni. Sem malo primerjala po cenah, ki so na netu. Kje se dajo kupiti dokaj ugodno?




2violina -> RE: Gobelini (4.2.2010 8:23:32)

Kupujem jih v specializiranih trgovinah, kjer si jih lahko ogledam v živo. V kolikor katerega, ki si ga prej ogledam preko kataloga nimajo, ga naročijo in v kolikor mi je všeč ga vzamem. Preko neta naročila le enkrat, prišel je mnogo dražji kot če bi ga kupila v trgovini. Aja kupujem v Celju.




melanija -> RE: Gobelini (4.2.2010 9:19:01)

Gobeline kupujem v Italiji, sukance pa pri nas ker so cenejši. Jih imajo veliko na izbiro sploh v tisti trgovini, kjer kupujem.




anitka7 -> RE: Gobelini (4.2.2010 9:23:48)

IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Gobeline kupujem v Italiji, sukance pa pri nas ker so cenejši. Jih imajo veliko na izbiro sploh v tisti trgovini, kjer kupujem.


kje v Italiji pa kupuješ




LERO -> RE: Gobelini (4.2.2010 9:30:42)

Koliko pa pride npr. velikost 40x50 cm?




anitka7 -> RE: Gobelini (4.2.2010 10:11:54)

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Kupujem jih v specializiranih trgovinah, kjer si jih lahko ogledam v živo. V kolikor katerega, ki si ga prej ogledam preko kataloga nimajo, ga naročijo in v kolikor mi je všeč ga vzamem. Preko neta naročila le enkrat, prišel je mnogo dražji kot če bi ga kupila v trgovini. Aja kupujem v Celju.



a v Celju lahko kupiš tudi brez sukancev




2violina -> RE: Gobelini (4.2.2010 10:21:22)

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Kupujem jih v specializiranih trgovinah, kjer si jih lahko ogledam v živo. V kolikor katerega, ki si ga prej ogledam preko kataloga nimajo, ga naročijo in v kolikor mi je všeč ga vzamem. Preko neta naročila le enkrat, prišel je mnogo dražji kot če bi ga kupila v trgovini. Aja kupujem v Celju.



a v Celju lahko kupiš tudi brez sukancev



Ne kupujem v kompletu. Do sedaj se mi še ni zgodilo, da bi mi kakšne nitke zmanjkalo. Vedno ostane.  Najraje izdeljujem Unitasove ali Royalove. Vse malo večje.




anitka7 -> RE: Gobelini (4.2.2010 12:19:29)

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: anitka7

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Kupujem jih v specializiranih trgovinah, kjer si jih lahko ogledam v živo. V kolikor katerega, ki si ga prej ogledam preko kataloga nimajo, ga naročijo in v kolikor mi je všeč ga vzamem. Preko neta naročila le enkrat, prišel je mnogo dražji kot če bi ga kupila v trgovini. Aja kupujem v Celju.



a v Celju lahko kupiš tudi brez sukancev



Ne kupujem v kompletu. Do sedaj se mi še ni zgodilo, da bi mi kakšne nitke zmanjkalo. Vedno ostane.  Najraje izdeljujem Unitasove ali Royalove. Vse malo večje.


sprašujem za mojo mami...ker ima že polno sukancev od gobelinov
kje pa majo to v Celju




2violina -> RE: Gobelini (4.2.2010 13:51:38)

V začetku Gosposvedske ulice je trgovina ELNA - tam jih imajo. Pa še v eni trgovini na kncu Gosposvedske ( zaraven trgovine lovec). Notri imajo blagi in gobeline (imena se ne spomnim). Lahko jih naročiš preko kataloga, ki ti ga pokažejo. Ne vem pa ali lahko izbiraš s prejco ali brez nje.

Tvoja mami lahko prejco, ki ji je ostala porabi za vezenje ali delanje prtičkov iz križcev. Tako delam sama. Takšni izdelki so unikatno darilo.




AlekT -> RE: Gobelini (8.2.2016 7:48:09)

Če koga zanima, Wiehler gobelini:

http://www.ebay.com/itm/-/151977155965?




Stran: [1]