"Boli me trebušček" (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


Ekaz -> "Boli me trebušček" (10.2.2010 8:27:49)

Naša dve leti in pol stara punčka zadnje dni stoka, da jo boli trebušček. Nekajkrat je zagotovo zaigrala, predvsem takrat, ko ji damo jesti in noče pa reče, da jo boli, samo da ni treba več jest. Je pa ponoči spet stokala in se prijemala za trebušček. Mislim, da jo je res bolel. Dala sem kamilice. V laboratorij sem odnesla tudi blato na morebitne gliste. Čakam izvide. Kako pomagate, ko boli trebušček?




ledenaa -> RE: "Boli me trebušček" (10.2.2010 8:29:00)

Če ne poznaš vzroka težko pomagat
Lahko je zaradi kisline,viroze,kakca v črevesju...




mika -> RE: "Boli me trebušček" (10.2.2010 8:31:54)

našo je enih par krat pošteno zašraufalo, da je jokala in sem ji dala Linex, ki uravnava črevesno floro. Pomagal ji je v 10 min.




kasso -> RE: "Boli me trebušček" (10.2.2010 12:27:48)

Moji tudi stokajo, da jih boli trebušček, a je virus, ker na vsake toliko bruhajo, pa vrtcu in šoli se je tudi ogromno otrok prijelo.




Taddy78 -> RE: "Boli me trebušček" (10.2.2010 19:38:43)

Moj tamali je pri 2.letih včasih malo zamenjal in ko ga je bolelo grlo, je rekel, da ga boli trebušček...




živa -> RE: "Boli me trebušček" (10.2.2010 21:41:13)

Menda otroci do ne vem katerega leta ne znajo locirati bolečine in govorijo, da jih boli trebušček. Jaz sicer pri svojih dveh tega nisem opazila, mogoče je prvi večkrat tožil, ampak najbrž je kar držalo, ker je zadrževal blato. Možno je torej ,da jo boli kaj drugega, samo ne zna locirati bolečine.

Lp,

živa




Stran: [1]