|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 8:48:25   
janapan
Danes ob 12h imam govorilne ure na Ekonomskem faksu....ker sem primorka in je pri nas snega bolj malo pridem seveda v LJ z letnimi gumami ; ) pa me zanima kako je kaj v Lj, ceste so ok?
No bolj pomembno pa je to....tam načeloma ni problema za parkirat ker je parkirna hiša pod FDV pa prkirišče pred EF jem....ampak danes me je na rit vrglo ker so obenem tudi informativni dnevi......kakšen nasvet kje naj parkiram da vsaj približno blizu....glede na to da sem v 29 tednu nosečnosti pa ne bi rada prepešačila cele LJ.

prosim prisim za kakšen nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 8:50:48   
TomTaylor
a govorilnih pa prestavit ne moreš?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 9:01:13   
janapan
žal ne...to je njen edini prost termin...pol gre pa na dopust. Ma sej ni panike bom že nekako ; )) Ponavadi se te reči vedno izidejo tako, da bom prišla pred faks in glih bo nekdo odpeljal in jaz bom lepo parkirala ; ))

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 9:03:19   
mlinčka
Kaj pa če bi parkirala na Dolgem mostu in šla z busom, ki tam stoji (6-ko) do faksa? Te direkt pripelje. Po mojem še najmanj stresno user posted image .

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 9:03:38   
NEVA-1
ceste so splužene, tako da ni panike, če imaš letne gume moraš imet zadost profila pa ketne in se lahko pelješ, saj se skor po obvoznici pripelješ do EF...

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 9:04:25   
živa
Ceste, se mi zdi, so kopne, sploh glede na to, da so tudi pločniki kar ok spluženi (sem šla pa danes z vlakom ravno zaradi parkiranja user posted image ). Drugače pa jaz tam parkiram kar pred bloki ali malo naprej od AMZS-ja. Ampak po mojem boš prej dobila mesto v parkirni hiši (saj veš, da vsi šparamo user posted image ) kot pa pred bloki.

Pa informativni so ponavadi kdaj? Ob 9h in 15h? Ali to ravno sovpade s tvojimi GU?

Lp,

živa

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 9:04:40   
ksenija12
svetujem ti, da parkiraš na parkirišču na koncu tržaške ceste (zadnja postaja 6), potem pa vzameš taksi do fakultete, ali pa parkiraš na parkirišču na Železniški postaji, pa se s taksijem odpelješ do fakultete ali pa enostavno v garaži. Sicer je glede parkiranja obupno stanje, z letnimi gumami pa se mi sploh zdi nemogoče..

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 9:06:17   
NEVA-1
za parking boš pa mal poiskala, ampak pomoje da bo do 12 že tahujši naval mimo, a niso običajno ti informativni bolj dop.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 9:15:25   
janapan
ja še najboljša rešitev se mi res zdi ta Dolgi most...sam si moram vzet 1 uro rezerve da pridem do EF ;).....se še spomnim cajtov ko sem študirala. Ma kaj ni zdej za buse neka kartica al kaj...al kako lahko to plačaš.....a na dolgem mostu to prodajajo al še lohk plačaš z dnarjem...

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 9:18:31   
Kerensa*
Še lahko plačaš z gotovino.

Ceste so sicer večinsko splužene, ampak stranske ulice in parkirišča so pa polna snega, katerega večinoma ne odvažajo, tako, da je parkirati umetnost. Avtobus št. 6 imaš res z Dolgega mosta do Ekonomske fakultete, v nasprotnem primeru, če boš šla pa vseeno z avtom, pa poskušaj parkirati na Dimičevi ulici (za EF) pri lokalu Žogica. Peš imaš potem 5 minut.

Gneča je pa za znoret.

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NUJNO NASVET - LJUBLJANČANKE
12.2.2010 11:38:30   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1

za parking boš pa mal poiskala, ampak pomoje da bo do 12 že tahujši naval mimo, a niso običajno ti informativni bolj dop.


Začnejo se ob 10h, ampak ker je izpitno obdobje, so študentje še vedno v LJ. Parkirišča okrog so pa nesplužena. Najbrž je pa garaža pod FDV frej, nisem nič gledala prej, ko sem bila tam.

(odgovor članu NEVA-1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?