Kakšno delo opravljate in kako so vam ga prilagodili? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Kakšno delo opravljate in kako so vam ga prilagodili? (23.2.2010 8:50:48)

Pozdravljene!

Me daje firbec![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]

Zanima me kakšno delo opravljate in kako so vam ga sedaj v nosečnosti prilagodili.

Hvala za odgovore!


Uživajte [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image]!




josephine27 -> RE: Kakšno delo opravljate in kako so vam ga prilagodili? (23.2.2010 9:11:12)

živjo

Delam kot prodajalka v trgovini. Dela mi niso posebaj prilagajali razen tega da sem imela fajn sodelavke, ki so namesto mene dvignile kakšno težjo stvar, pa proti koncu nosečnosti sem bila več al manj za blagajno. Sem se pa celo prvo nosečnost dobro počutila in nisem bila nič na bolniški. Zdaj delamo na drugem in bo verjetno podobno.




ada2 -> RE: Kakšno delo opravljate in kako so vam ga prilagodili? (23.2.2010 9:28:42)

prvo nosečnost sem delala kot receptorka na občini - delala do konca brez problemov, ni bilo treba nič prilagajati. drugo nosečnost sem delala na terenu - razvoz kosil, nabava stvari iz trgovine za stanovalce, spremstva stanovalcev k zdravniku, po opravkih... - trebuh je bil v avtu proti koncu že malo v napoto, vendar sem nekako zdržala, sem pa koristila še 3 tedne dopusta pred porodniško, tako, da sem delala do začetka 8. meseca. trtja nosečnost - delala kot bolničarka- negovalka v domu, nekje okoli 4. meseca so mi prilagodili delo, da nisem več izvajala nege, temveč sem samo hranila, delila obroke, brila moške, postiljala postelje,...




mama_milchy -> RE: Kakšno delo opravljate in kako so vam ga prilagodili? (23.2.2010 11:08:15)

v prvi nosečnosti sem delala občasno preko študenta taka lažja dela, pisarniška; v drugi [sm=nosecka.gif] sem delala kot receptorka in prilagajali so se mi kaj pa vem; da sem pretežno sedela, delala zadaj v pisarni, da mi ni blo treba 8 ur stat; sem pa bla dva meseca pred nastopom porodniške na bolniški tko da nisem kaj dsti delala;
bolj je vprašanje kako se mi bojo zdaj prilagajali z dvema otrokoma [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




janapan -> RE: Kakšno delo opravljate in kako so vam ga prilagodili? (23.2.2010 11:45:50)

v prvi in drugi nosečnosti sem delala oziroma delam v arhitekturnem biroju več al manj za PC jem občasno na gradbišču. Dela mi niso prilagajali in mi ga ne prilagajajo z izjemo daljših voženj...npr na kakšen sestanek se odpovem, sploh če bi morala sama vozit.




Stran: [1]