|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšno delo opravljate in kako so vam ga pril...
23.2.2010 8:50:48   
Anonimen
Pozdravljene!

Me daje firbec!user posted image

Zanima me kakšno delo opravljate in kako so vam ga sedaj v nosečnosti prilagodili.

Hvala za odgovore!


Uživajte user posted image !
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšno delo opravljate in kako so vam ga ...
23.2.2010 9:11:12   
josephine27
živjo

Delam kot prodajalka v trgovini. Dela mi niso posebaj prilagajali razen tega da sem imela fajn sodelavke, ki so namesto mene dvignile kakšno težjo stvar, pa proti koncu nosečnosti sem bila več al manj za blagajno. Sem se pa celo prvo nosečnost dobro počutila in nisem bila nič na bolniški. Zdaj delamo na drugem in bo verjetno podobno.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšno delo opravljate in kako so vam ga ...
23.2.2010 9:28:42   
ada2
prvo nosečnost sem delala kot receptorka na občini - delala do konca brez problemov, ni bilo treba nič prilagajati. drugo nosečnost sem delala na terenu - razvoz kosil, nabava stvari iz trgovine za stanovalce, spremstva stanovalcev k zdravniku, po opravkih... - trebuh je bil v avtu proti koncu že malo v napoto, vendar sem nekako zdržala, sem pa koristila še 3 tedne dopusta pred porodniško, tako, da sem delala do začetka 8. meseca. trtja nosečnost - delala kot bolničarka- negovalka v domu, nekje okoli 4. meseca so mi prilagodili delo, da nisem več izvajala nege, temveč sem samo hranila, delila obroke, brila moške, postiljala postelje,...

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšno delo opravljate in kako so vam ga ...
23.2.2010 11:08:15   
mama_milchy
v prvi nosečnosti sem delala občasno preko študenta taka lažja dela, pisarniška; v drugi user posted image sem delala kot receptorka in prilagajali so se mi kaj pa vem; da sem pretežno sedela, delala zadaj v pisarni, da mi ni blo treba 8 ur stat; sem pa bla dva meseca pred nastopom porodniške na bolniški tko da nisem kaj dsti delala;
bolj je vprašanje kako se mi bojo zdaj prilagajali z dvema otrokoma user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšno delo opravljate in kako so vam ga ...
23.2.2010 11:45:50   
janapan
v prvi in drugi nosečnosti sem delala oziroma delam v arhitekturnem biroju več al manj za PC jem občasno na gradbišču. Dela mi niso prilagajali in mi ga ne prilagajajo z izjemo daljših voženj...npr na kakšen sestanek se odpovem, sploh če bi morala sama vozit.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?