Razprodaja - Elan trgovina (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


puncica -> Razprodaja - Elan trgovina (7.7.2005 8:15:40)

Ker ima AnBan prislilni odklop me je prosila naj dam tole gor. Sliši se zanimivo

Vse Elanove trgovine imajo 50% razprodajo, ker se zapirajo.
Tako smo mi kupli nahrbtnik Vaude + oporo za glavo za 19.700 sit, redna cena bi bila 39.400. Imajo še ful robe, za oblečt, smučke, bunde, vse za kolesarstvo, planinarjenje, stolčke za kolesa za tamale....

Pa pozdrav vsem pupam na RR




Anonimen -> Razprodaja - Elan trgovina (7.7.2005 8:56:04)

Uuuuuu, jst trenirko rabm. Mogoče se še danes zapeljem v Lj. Hvala puncica :bravo:




Anonimen -> Razprodaja - Elan trgovina (7.7.2005 9:04:12)

V Kranju so jo v Supernovi že kar lepo zaprli, Elanovo trgovino. Bog ve, a imajo v Begunjah tudi razprodajo? Ampak, saj itak nimam denarja, sem že vse zapravila.




puncica -> Razprodaja - Elan trgovina (7.7.2005 9:24:46)

Evo AnBan odgovarja:

...v KR so res zaprli že pred časom. Razprodaja je v vseh preostalih trgovinah (Begunje, LJ Rudnik, LJ BTC, pa še če je kakšna druga kje). Znižana je čisto vsa roba! Včeraj sem bila v LJ Rudnik in so imeli še kar dosti na zalogi. V Begunjah sem bila v soboto, so tudi imeli še dosti, edino nahrbtnik za otroke je bil samo še en (Vaude Jolly Light, rdeč).




PETRUŠKA-1 -> Razprodaja - Elan trgovina (7.7.2005 9:35:05)

hvala za odgovor, gremo v akcijo :bravo:




PETRUŠKA-1 -> Razprodaja - Elan trgovina (7.7.2005 20:34:14)

ojla,

kaj se zdaj dogaja, a mislijo povsod trgovine zapret al kaj?

V BTC-ju Elana ni več. pravite da ga ni v Kranju, ja kje pa so potem razprodaje Elana?




Anonimen -> Razprodaja - Elan trgovina (7.7.2005 20:36:31)

Ja mislim, da bodo vse trgovine zaprli-nekaj se je govorila da na koncu bo samo še v Begunjah.




malika -> Razprodaja - Elan trgovina (8.7.2005 11:32:44)

Ja vse se zapirajo, samo pri nas v Mb ne




Stran: [1]