RE: brezpogojna ljubezen (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sneška_ -> RE: brezpogojna ljubezen (10.3.2010 12:19:17)

Jaz vem, da sem brezpogojno ljubljena. Cas bo pokazal ali bom sposobna enako brezpogojno ljubiti svojega otroka. Zame ljubiti brezpogojno pomeni, pustiti otroka, da odleti iz "gnezda", ne pricakovati od njega, da nam bo vracal karkoli (zdaj smo stari, zdaj nam/mi pa moras pomagati, skrbeti zame ipd)... ne pricakovati, da mu bomo vedno prvi in najbolj pomembni.... da vse kar otroku ponudis in das, das zato, da bo imel kaj vlagati v svoje otroke a ne zato da bi vracal.... pa se veliko veliko tega...




Samo se podpišem ker mojemu otroku nikoli ampak res nikoli nočem biti prva temveč naj bo prvo pri njemu samo njegovo življenje,njegova osebnost




sneška_ -> RE: brezpogojna ljubezen (10.3.2010 12:20:32)

In kljub temu, da te je morda otrok neskoncno prizadel s svojimi besedami in dejanji, ga imas sevedno rad. Banalno receno v smislu ko triletniku reces... kregam te, ker si me udaril, ker je to nesprejemljivo obnasanja ampak to ne pomeni, da te nimam rada. Rada te imam, ne bom pa dovolila, da me tepes. In kljub temu, da ne fovlis, da te tepe imas otroka rad.




Popolnoma resnično




Anonimen -> RE: brezpogojna ljubezen (10.3.2010 12:20:48)

sneška, saj tukaj nihce ne zagovarja brezpogojne ljubezni.
nekatere verjamemo v njo, druge pač ne.
in očitno ta mama ni brezpogojno ljubila. ali pač .in trpi ob tem, da je otroka zapustila.




Misek -> RE: brezpogojna ljubezen (10.3.2010 18:54:23)

IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Nihce ni nikoli rekel, da vsi morajo brezpogojno ljubiti. Nihce ni nikoli rekel, da je narobe ce ne ljubis brezpogojno




Primer: Mama od mojega polbrata ga je zapustila pri njegovih 6 mesecih?


In vse zagovornice brezpogojne ljubezni kaj bi rekle na to ?


Vprasanje zakaj in kaksne so bile okoliscine... bi pa rekla, da je zapustiti otroka dejanje, ki je lahko dejanje brezpogojne ljubezni - v dolocenih situacijah namrec.




Misek -> RE: brezpogojna ljubezen (10.3.2010 18:56:14)

IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Mišek mi bereš misli ?



Ce trenutno imas v mislih fajn pecen biftek, zeleno solato in pecen krompir..... tedaj ti zagotovo berem misli [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Misek -> RE: brezpogojna ljubezen (10.3.2010 18:56:59)

IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

In kljub temu, da te je morda otrok neskoncno prizadel s svojimi besedami in dejanji, ga imas sevedno rad. Banalno receno v smislu ko triletniku reces... kregam te, ker si me udaril, ker je to nesprejemljivo obnasanja ampak to ne pomeni, da te nimam rada. Rada te imam, ne bom pa dovolila, da me tepes. In kljub temu, da ne fovlis, da te tepe imas otroka rad.




Popolnoma resnično


Ce ti dobro berem misli, sedaj razmisljas o kavi.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]