eno vprašanje (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


leo**tia -> eno vprašanje (8.3.2010 12:00:04)

lp..sem nedavno nazaj pisala zarad očeta..no vse lepo in prav,vročine več nima 2 dni,no na kontrolo pa ni šel pa ne vem zakaj[sm=smiley13.gif]zdaj pa bi rada šla k njemu,pa ne vem če je lahko pljučnica poi 4tednih še lahko nalezljiva??mislim da ne,ampak vseeno me malo strah




mini86 -> RE: eno vprašanje (8.3.2010 12:49:55)

kokr mam js informacijo plučnca SPLOH NI nalezljiva




Eva19 -> RE: eno vprašanje (8.3.2010 13:04:31)

Naša stara mama je ravno zdej v japlovi bolnici, ima pljučnico. notri je 4 dni, pa jo vsak dan hodimo obiskovat. brez problema. 




kaya2007 -> RE: eno vprašanje (8.3.2010 13:12:38)

če se prav spomnim, obstajata dve vrsti pljučnice, ampak načeloma ni nalezljiva.




ribica. -> RE: eno vprašanje (8.3.2010 13:19:21)

če imaš tapravo je nalezljiva. Jaz sem svojo nekoč dobila tako.




KIKI**** -> RE: eno vprašanje (8.3.2010 13:26:00)

IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

če imaš tapravo je nalezljiva. Jaz sem svojo nekoč dobila tako.


Ribica vsaka pljučnica ki je definirana kot pljučnica je prava pljučnica. Je pa razlika v tem, da poznamo več vrst pljučnic in vsaka ima drugačne simptome in se drugače zdravi. Tudi virusna pljučnica je čisto drugačna od bakterijske.

Naša tamala je glihkar prebolela bakterijsko pljučnico, pa jo ima pravkar tudi brat in njegova punca, pa ni nalezljica, vsak je imel drugačne simptome, vsi drgačen antibiotik, a  vsi pljučnico.




ribica. -> RE: eno vprašanje (8.3.2010 13:30:24)

hotla sem samo rečt, da je nalezljiva, če imaš tapravo za nalezti se. Jaz sem se v glavnem nalezla od sestične, pa sem bila samo enkrat na obisku. Nisem bila nič bolana in bilo je sredi poletja. Tako da sem se definitivno nalezla od nje. Kako dolga pa je doba ko se nekdo lahko naleze, pa ne bi vedla.




Stran: [1]