Kdaj se lahko lupinico v avtu montira v smeri vožnje? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otrok v avtu



Sporočilo


smejka76 -> Kdaj se lahko lupinico v avtu montira v smeri vožnje? (8.3.2010 18:44:16)

Moj sonček [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] je star 5,5 meseca (ima cca. 8kg) pa mu noge že segajo čez lupinico. Zaenkrat je lupinica pripeta zadaj v avtu v nasprotni smeri vožnje. Kdaj lahko lupinico montiramo v smeri vožnje?




Katy78 -> RE: Kdaj se lahko lupinico v avtu montira v smeri vožnje? (8.3.2010 18:52:00)

Lupinca se montira samo v nasprotno smer vožnje in nič drugače.

Če imaš MaxiCosi lupinico - na sedežu je vložek, ki ga potem, ko je otrok malo večji, vzameš ven in s tem poglobiš sedalni del.




ledenaa -> RE: Kdaj se lahko lupinico v avtu montira v smeri vožnje? (8.3.2010 18:54:19)

Pa saj nge nimajo veze.Komot so noge in tudi so čez lupinico.
Lupinica je  v nasprotni smeri vožnje




smejka76 -> RE: Kdaj se lahko lupinico v avtu montira v smeri vožnje? (8.3.2010 19:28:23)

O.K.,  hvala za odgovor obema.




kristinaj -> RE: Kdaj se lahko lupinico v avtu montira v smeri vožnje? (9.3.2010 10:42:11)

lupinice ne moreš montirati v smeri vožnje.... so namenjene otrokom do mislim, da 10 kg nekje do 1 leta starosti in to iz varnostnih razlogov v primerih trkov... čeprav so otroci veliki so premali, da bi prenesli trke in bili obrnjeni v smeri vožnje....

ne boj se.. lupinica mu ne bo postala premajhna, ker bo sedaj od 6m naprej počasneje rasel...

jaz sem naše imela v lupinici do 11m....





Stran: [1]