Ideje za darilo (začetek šol. leta v vrtcu)??? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


Anitka -> Ideje za darilo (začetek šol. leta v vrtcu)??? (9.7.2005 13:34:00)

Pozdravljene vzgojiteljice, mamice in tudi vse ostale!

Jaz bi rada kakšno idejo za darilca za prvi dan vrtca. Imela bom skupino otrok starih od 3-4 leta in ža razmišljam, kaj jim dati prvi dan in tudi kaj za rojstne dneve :zmeden2::zmeden::zmeden: Punce - z idejami na plan - prosim, prosim :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




VITA74 -> Ideje za darilo (začetek šol. leta v vrtcu)??? (9.7.2005 14:01:45)

Anitka ti sledim po forumu :)-

moja ideja:
Naš škrat je letos dobil blazinico v obliki muce z žepkom v katerega se spravijo robčki in se seveda obesi na zid.
Uživaj in lp :rozica:





Anonimen -> Ideje za darilo (začetek šol. leta v vrtcu)??? (9.7.2005 14:11:16)

O, lepoooo, a darilca bodo dobili prvi dan? Lepa pozornost.
Trenutno za to še nimam idej, za rojstni dan pa je pri naših tako, da tisti dan vsi otroci rojstnodnevniku narišejo risbice in jih nato vzgojiteljica spne skupaj v nekakšen albumček, na 1. stran pa napiše čestitko. Meni se to zdi zelo lepo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.7.2005 16:13:12)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Elena B -> Ideje za darilo (začetek šol. leta v vrtcu)??? (9.7.2005 19:24:07)

Pri nas dobijo balone za začetek šolskega leta. Za rd pa se za vsakega posebej organizira praznovanje (v nekaterih vrtcih imajo vsak konec meseca praznovanje za tiste ki v tistem mesecu imajo rd), fotografiramo in pol podarimo slike.




Anitka -> Ideje za darilo (začetek šol. leta v vrtcu)??? (11.7.2005 16:49:10)

Punce hvala vam za odgovore. Bomo verjetno kar kakšne lutke na palčkah ali pa kaj iz blaga naredile. Za RD pa tudi pri nas otroci dobijo risbice v mapici in še neko malenkost. Letos smo oblekle v blago doze od otroških čajev, tako, da imajo stojalo za barvice ali kaj podobnega. Smo pa naredile kužke.

Pa pa,

Anitka




Annny -> Ideje za darilo (začetek šol. leta v vrtcu)??? (12.7.2005 2:06:24)

Kaj pa, če bi zraven dala še mehurčke za pihanje...to se meni zdi tako lepo;)9nebesa




Stran: [1]