|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:16:55   
Raho
...pol pa dam spet mir za kak mesec.

Nisem vedela, da se otrokom, ki izsiljujejo, so ipični in se mečejo po tleh, ko ne dosežejo svojega po novem reče OTROCI Z MOČNIM KARAKTERJEM.

A je to kaka new age pedagogoika?

< Sporočilo je popravil Raho -- 22.3.2010 19:20:21 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:19:47   
Volga
Indigo otroci, ja.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:20:38   
špelin@
Saj se tudi grebatorskim, hladnokrvnim, "preko trupel hodečim" goljufom v sodobni družbi reče sposobni managerji user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.3.2010 19:21:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:21:53   
Raho
Še sreča, da sem študirala v začetku devetdeset_ih, ko smo tem otrokom rekli po domače otroci z motnjami vedenjauser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:22:08   
babylove
Ja, to je psihološko. Lepše se sliši kot pa če rečeš nesposoben starš. Pa nekako upravičiš vzgojno polomijo, ker nisi sam kriv, da ima otrok močan karakter.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:23:33   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Ja, to je psihološko. Lepše se sliši kot pa če rečeš nesposoben starš. Pa nekako upravičiš vzgojno polomijo, ker nisi sam kriv, da ima otrok močan karakter.


Mu jaz pomagam močan karakter zatreti v kali.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:24:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Ja, to je psihološko. Lepše se sliši kot pa če rečeš nesposoben starš. Pa nekako upravičiš vzgojno polomijo, ker nisi sam kriv, da ima otrok močan karakter.


Mu jaz pomagam močan karakter zatreti v kali.


Pazi se CSD-ja user posted image Pa jaz se ga moram tudi user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:27:45   
marta82
A nimajo vsi otroci takega obdobja? Mislim da sprobavajo meje in so ipični, če ne dosežejo svojega...dokler pač ne vidijo, da ne "pali"? Vsi, ki jih jaz poznam so imeli to fazo.user posted image To pomeni, da imajo vsi (ki jih poznam) močan karakter, da imajo vsi motnje vedenja, da so vsi starši zatajili pri vzgoji. Ali sem jaz to narobe razumela? Vaši nikoli niso ipično cepetali in se drli, ker nečesa niso dosegli?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:30:21   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Ja, to je psihološko. Lepše se sliši kot pa če rečeš nesposoben starš. Pa nekako upravičiš vzgojno polomijo, ker nisi sam kriv, da ima otrok močan karakter.


Mu jaz pomagam močan karakter zatreti v kali.


Pazi se CSD-ja user posted image Pa jaz se ga moram tudi user posted image



ma, špelin@, nisem jaz neka new age mama. Moja otroka nista piškotka ali zvezdici ali morska ježka, ampak pač samo otroka. Nimata močnega karakterja, ampak občasne motnje vedenja, ki hitro izzvenijo, ker imata mater s še močnejšim karakterjemuser posted image . Nimata prefinjenega okusa pri jedi, ker se pri nas v hiši je vse. Vedno se zahvalita za darila, ker je to del bontona... Ko prideta in ko gresta morata pozdravljati, ker je to vljudno, prav tako morata uporabljati magične besede: prosim, hvala... če želita, da se jima kakšna prošnja tudi uresniči.

Ja, vem, čudna sem.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:30:27   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Vaši nikoli niso ipično cepetali in se drli, ker nečesa niso dosegli?


seveda so. v bistvu vsi otroci, kar jih jaz poznam. ampak eni se mečejo, eni pa zganjajo histerijo druge vrste.

obdobje....pride, pa mine.  pa zopet pride in mine.....pa tam pri osemnajstih se bo kvečjemu pod kako bejbo še vrgel....

saj mine.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:32:15   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

A nimajo vsi otroci takega obdobja? Mislim da sprobavajo meje in so ipični, če ne dosežejo svojega...dokler pač ne vidijo, da ne "pali"? Vsi, ki jih jaz poznam so imeli to fazo.user posted image To pomeni, da imajo vsi (ki jih poznam) močan karakter, da imajo vsi motnje vedenja, da so vsi starši zatajili pri vzgoji. Ali sem jaz to narobe razumela? Vaši nikoli niso ipično cepetali in se drli, ker nečesa niso dosegli?


seveda so vsi taki. sam obstajajo dve skupine staršev - 1. zadevo obvlada in jo sfura brez kakih posebnosti, 2. pa doživlja živčni zlom, nikakor jim ne uspe otrok obvladati in pol je tko, da 2. skupina meče naprej 1., da so lahk veseli ker pač nimajo otroka z močnim karakterjem in oni da bodo zdej njim solili pamet user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:32:36   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

A nimajo vsi otroci takega obdobja? Mislim da sprobavajo meje in so ipični, če ne dosežejo svojega...dokler pač ne vidijo, da ne "pali"? Vsi, ki jih jaz poznam so imeli to fazo.user posted image To pomeni, da imajo vsi (ki jih poznam) močan karakter, da imajo vsi motnje vedenja, da so vsi starši zatajili pri vzgoji. Ali sem jaz to narobe razumela? Vaši nikoli niso ipično cepetali in se drli, ker nečesa niso dosegli?


Ne, nimajo vsi takega neprestanega vedenja. Malo probajo to delat, nekaj časa, (večina otrok mislim), potem se pa neha. če je tvoj tudi tak, ne spada med ipične, trmaste, čez trupla hodeče otroke - taki nikdar ne nehajo, niti pri svojih 80. letih. V bistvu tvoj otrok sigurno ni med njimi, sicer bi poznala razliko.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:32:48   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

A nimajo vsi otroci takega obdobja?


odvisno koliko jim starši dovolijo, da izživijo tako obdobje.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:33:40   
Ulla80
prav tako morata uporabljati magične besede: prosim,


newage magična beseda na p -  pohiti user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:35:12   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

prav tako morata uporabljati magične besede: prosim,


newage magična beseda na p -  pohiti user posted image user posted image



Pri nas je edina new age beseda: daj že, no... Ampak to je zaradi neskldaja mojega in sinovega karakterja. On je tak easy tip, jaz pa turbouser posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:35:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

A nimajo vsi otroci takega obdobja? Mislim da sprobavajo meje in so ipični, če ne dosežejo svojega...dokler pač ne vidijo, da ne "pali"? Vsi, ki jih jaz poznam so imeli to fazo.user posted image To pomeni, da imajo vsi (ki jih poznam) močan karakter, da imajo vsi motnje vedenja, da so vsi starši zatajili pri vzgoji. Ali sem jaz to narobe razumela? Vaši nikoli niso ipično cepetali in se drli, ker nečesa niso dosegli?


seveda so vsi taki. sam obstajajo dve skupine staršev - 1. zadevo obvlada in jo sfura brez kakih posebnosti, 2. pa doživlja živčni zlom, nikakor jim ne uspe otrok obvladati in pol je tko, da 2. skupina meče naprej 1., da so lahk veseli ker pač nimajo otroka z močnim karakterjem in oni da bodo zdej njim solili pamet user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:38:47   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

prav tako morata uporabljati magične besede: prosim,


newage magična beseda na p -  pohiti user posted image user posted image



Pri nas je edina new age beseda: daj že, no... Ampak to je zaradi neskldaja mojega in sinovega karakterja. On je tak easy tip, jaz pa turbouser posted image

jaz sem mislila bolj v obratni smeri....user posted image

-mami daj mi sok.
-kaj pa magična beseda na p?
-pohiti!


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:39:45   
tintin
user posted image govorit o motnjah vedenja pri toliko starem otroku ...no comment

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:39:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

prav tako morata uporabljati magične besede: prosim,


newage magična beseda na p -  pohiti user posted image user posted image



Flower power magic - pis bradr.
Pri nas služi kot univerzalec, vedno in povsod user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 19:40:10   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

prav tako morata uporabljati magične besede: prosim,


newage magična beseda na p -  pohiti user posted image user posted image



Pri nas je edina new age beseda: daj že, no... Ampak to je zaradi neskldaja mojega in sinovega karakterja. On je tak easy tip, jaz pa turbouser posted image

jaz sem mislila bolj v obratni smeri....user posted image

-mami daj mi sok.
-kaj pa magična beseda na p?
-pohiti!



Aja. Sem spet blond, pa rabim nekaj časa, da mi uštekauser posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 20:00:31   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: marta82

A nimajo vsi otroci takega obdobja? Mislim da sprobavajo meje in so ipični, če ne dosežejo svojega...dokler pač ne vidijo, da ne "pali"? Vsi, ki jih jaz poznam so imeli to fazo.user posted image To pomeni, da imajo vsi (ki jih poznam) močan karakter, da imajo vsi motnje vedenja, da so vsi starši zatajili pri vzgoji. Ali sem jaz to narobe razumela? Vaši nikoli niso ipično cepetali in se drli, ker nečesa niso dosegli?


seveda so vsi taki. sam obstajajo dve skupine staršev - 1. zadevo obvlada in jo sfura brez kakih posebnosti, 2. pa doživlja živčni zlom, nikakor jim ne uspe otrok obvladati in pol je tko, da 2. skupina meče naprej 1., da so lahk veseli ker pač nimajo otroka z močnim karakterjem in oni da bodo zdej njim solili pamet user posted image



Jaz ne doživljam živčni zlom, pa otroka obvladam, pa nimam sindroma "staršev, ki pravijo, da imajo otroka z močnim karakterjem", pa imam vseeno enega otroka izmed treh, ki je trmast, svojeglav in vidi predvsem in najprej samo sebe, pa je sposoben, če gre zanj, tudi vse povozit pred sabo. Tako da, tale teorija ne bo držala. In to so geni. Geni. Geni. IN nikdar ne mine. Samo še huje je v puberteti. IN se ne pritožujem, blazno imam rada svoje otroke, vse tri, neprestavljivo mnogo rada. Samo je neprimerljivo, koliko več energije moraš vložit, da zvoziš reči v nekih normalnih okvirjih, če imaš doma takega otroka, kot kakšnega drugačnega, bolj mirnega, pirlagodljivega. In ja, poznam razliko.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 20:09:07   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
IN nikdar ne mine.


jaz pa mislim, da je možno. ko odraste in se npr. sam odloči, da se bo spremenil.
ne da se zdaj ziher bo, ampak je to možno imho..

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 20:09:11   
Ulla80
az ne doživljam živčni zlom, pa otroka obvladam, pa nimam sindroma "staršev, ki pravijo, da imajo otroka z močnim karakterjem", pa imam vseeno enega otroka izmed treh, ki je trmast, svojeglav in vidi predvsem in najprej samo sebe, pa je sposoben, če gre zanj, tudi vse povozit pred sabo. Tako da, tale teorija ne bo držala.


gina pač spadaš v 1. skupino, torej moja teorija vseen drži user posted image user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pa še eno vprašanje danes
22.3.2010 20:35:28   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

az ne doživljam živčni zlom, pa otroka obvladam, pa nimam sindroma "staršev, ki pravijo, da imajo otroka z močnim karakterjem", pa imam vseeno enega otroka izmed treh, ki je trmast, svojeglav in vidi predvsem in najprej samo sebe, pa je sposoben, če gre zanj, tudi vse povozit pred sabo. Tako da, tale teorija ne bo držala.


gina pač spadaš v 1. skupino, torej moja teorija vseen drži user posted image user posted image



Hmm ulla, reciva takole:

- seveda je res, da je večina otrok vsaj malo trmastih, do sem teorija zihr drži
- seveda drži, da so starši različne sorte, recimo po tvoje 1., 2., 3. sorte, mogoče kdo še 4. ali 5. sorte...
- seveda ne drži, da je večina otrok enako mnogo trmastih - nekateri so malo, drugi srednje, tretji zelo, četrti pa neznansko zelo.....

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?