natur krema za obraz (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


zp -> natur krema za obraz (29.3.2010 14:37:57)

iščem kakšno natur/eko/bio kremo za obraz po 30. tem nižjega cenovnega razreda.. trenutno uporabljam eno iz Dm-ja Alverde z nekimi jagodami (gojibeer sem mi zdi), sicer sem z njo kar se tiče kvalitete zadovoljna, vonj mi pa ni preveč všeč...

imate kakšne izkušnje? hvala lp p




tintin -> RE: natur krema za obraz (29.3.2010 17:08:26)

DM zdaj prodaja kozmetiko Lavera, cenovno je ok...krema pride cca 11 evrov, imajo kremce za različne tipe kože + pripadajoče tonike, peelinge....ni da ni. Jaz sem prejšnji teden v DM dobila testne vzorčke (so imeli promocijo) in je ok.




urška -> RE: natur krema za obraz (29.3.2010 21:18:58)

mueller ima linijo terra nutri. meni je celo bolj všeč kot alverde. cenovno je pa nekje isto.




Orchis -> RE: natur krema za obraz (29.3.2010 23:16:39)

Ali imajo terra naturi tudi kakšno kremo za bolj mešano/mastno kožo? Videla sem samo za suho kožo enkrat že dolg nazaj..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




urška -> RE: natur krema za obraz (30.3.2010 8:19:36)

na pamet ne vem točno katere linije imajo. me res že nekaj časa ni bilo v mullerju. trenutno sem na alverde, ker imam DM bolj pri roki.




witch -> RE: natur krema za obraz (11.4.2010 16:28:31)

uporabljan weledo in sem zelo zadovoljna z njo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Boni3 -> RE: natur krema za obraz (12.4.2010 18:23:04)

Lavera. Tudi pudri so mi super




Rožica I -> RE: natur krema za obraz (18.4.2010 9:36:17)

Dr. Scheller. Trenutno uporabljam tisto vijolično linijo ter čistilni gel in tonik in je res super [sm=smiley1.gif].




anju -> RE: natur krema za obraz (18.4.2010 22:52:08)

tole žametno kremco rabim.
mi pa prav ta spletna trgovina ni preveč všeč, samo ko sem gledala na ebayu je bila poštnina previsoka.




migrena -> RE: natur krema za obraz (22.4.2010 15:08:33)

jaz uporabljam kreme iz naravnih sestavin, dnevna hidrantna krema je meni najboljša kar sem jih probala in preprečuje nastajanje temnih lis na koži......so pa tudi ostale kreme, nočna, za podočnjake, hranilna, proti gubam, proti celulitu......kozmetika je že nekaj časa na tržišču in se bo prodajala po dragih salonih, jaz pa jo dobim po kupni ceni...če katero zanima naj me kontaktira...lp




LoCa -> RE: natur krema za obraz (22.4.2010 17:27:39)

jaz imam alverde, in sicer če imam ful suho kožo rabim z aloe vero, čene pa neko Seide za občutljivo kožo. ampak načeloma samo zjutraj. vonj je minimalen, ker tudi jaz ne prenašam ravno najbolje parfumov v kremi. jaz sem zadovoljna. 




ZARA -> RE: natur krema za obraz (22.4.2010 17:31:59)

Jst imam tudi vse živo od Alverde in sem po dolgem času zadovoljna s kremami. Zadnjič mi je v lekarni rekla, da Alverde za DM dela Dr. Hauschka. A je to res?




novinohti -> RE: natur krema za obraz (22.4.2010 17:47:37)

Kaj pa kozmetika ALVA, je že katera kaj sprobala oz. kupovala? Imajo jo v DM, sem dobila prospekt samo nisem pa še stestirala kakšne kremce.
Drugače je pa menda vse naravno, ekološko, kozmetika s certifikatom.




anju -> RE: natur krema za obraz (22.4.2010 18:32:00)

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst imam tudi vse živo od Alverde in sem po dolgem času zadovoljna s kremami. Zadnjič mi je v lekarni rekla, da Alverde za DM dela Dr. Hauschka. A je to res?

ne bi ravno rekla, po tistem kar sem poskusla eno in drugo si nista niti podobni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




jar -> RE: natur krema za obraz (22.4.2010 19:48:59)


IZVIRNO SPOROČILO: anju

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Jst imam tudi vse živo od Alverde in sem po dolgem času zadovoljna s kremami. Zadnjič mi je v lekarni rekla, da Alverde za DM dela Dr. Hauschka. A je to res?

ne bi ravno rekla, po tistem kar sem poskusla eno in drugo si nista niti podobni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]



se strinjam z anju. kreme so si preveč različne, ne le po sestavi ampak po načinu delovanja. jaz sem s kremami od hauške zelo zadovoljna, moja koža pri 40. je dosti lepša kot pri 30. cenovno so kreme zelo dostopne, poraba je majhna. najboljši pa mi je tonik special, ki se ga našprica na kožo in ker se za nočno nego ni treba pacat z nočnimi kremami.

od alverde sem še nedolgo nazaj brala en članek o ustanovitelju te blagovne znamke ampak se ne spomnim kje. sigurno pa nima veze s firmo Wala in dr. Hauschkom.




urška84 -> RE: natur krema za obraz (28.4.2010 11:13:24)

Jaz sem uporabljala Alverde nekaj časa, pa so v kremico, ko je prišla nova embalaža, vtaknili alkohol. Potem sem šla na 100% pure kremo s paradižnikom, pa nisem dobro prenašala vonja, čeprav krema sama je bila zelo dobra. Nato je sledila Akamuti vrtnična krema, ki mi ni odgovarjala ter Kneipp vrtnična krema, ki mi je bila ok le za zimo, sicer je pretežka zame. Nato sem kupila Sanctum kremo s C-vitaminom ter Santum nočno kremo in za mamo kremo z AHA kislinami. Z vsem sem bila in moja mama zelo zadovoljna, toda prihajajo topli dnevi in potrebovala sem nekja lažjega. Zdaj imam 100% pure hidratantni koncentrat z rosveratrolom, ta je do sedaj najboljša krema, ki sem jo kdaj kupila. Zelo lepo navlaži, pore imam čiste, saj jih ne maši, dovolj je za suhe predele, ne masti čela. Krasna.

Vmes je ziher bila še kakšna krema, saj sem vmes preizkušala tudi Melvito, Lavero in Aubrey Organics, samo se nič ni obnesla tako dobro kot ta, od 100% pure, ki jo imam sedaj. Firme sem nalašč odebelila, daje bolj pregledno kaj vse sem preizkusila.





baguSka -> RE: natur krema za obraz (28.4.2010 11:14:53)

ah nic ni natur... razn ce sama naberes rastlince in jih skupi zmiksas...




baguSka -> RE: natur krema za obraz (28.4.2010 11:15:28)

razn ce verjames vsemu kar pise na etiketi... [sm=smiley36.gif]




Ryssa -> RE: natur krema za obraz (29.4.2010 12:55:47)

Sophyto mega omegas [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]

Sicer je malo dražja, 30 evrov, ampak vredna svojega denarja. Mislim, da pri koži ne bi smeli šparati. Pa tudi drugi izdelki tega proizvajalca so [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley20.gif[/image]





urška84 -> RE: natur krema za obraz (29.4.2010 16:02:37)

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ah nic ni natur... razn ce sama naberes rastlince in jih skupi zmiksas...


Ma, v primarjavi s 4/5 izdelkov v Muellerju na primer je vse, kar sem ti zgoraj naštela kot da bi dejansko rožice zmiksal. Kaj je potem šele Nivea ali pa L'Oreal, če zgoraj naštete niso ''natur''?




pupika -> RE: natur krema za obraz (6.5.2010 7:51:49)

baguSka ti si kot moj mož. Ko jaz kaj kupim od justa, pa rečem, d aje naravno in da zelo pomaga, pa on meni ja ja nič ni naravno, ker nobena naravna krema ne bi zdržala 2 leti kolko imajo rok trajanja.




Sibil_ -> RE: natur krema za obraz (6.5.2010 8:01:09)

IZVIRNO SPOROČILO: urška84

Zdaj imam 100% pure hidratantni koncentrat z rosveratrolom, ta je do sedaj najboljša krema, ki sem jo kdaj kupila. Zelo lepo navlaži, pore imam čiste, saj jih ne maši, dovolj je za suhe predele, ne masti čela. Krasna.




Kje to kupim in kolk stane, prosim?

LP,
Sibil RR




dana -> RE: natur krema za obraz (7.5.2010 9:00:28)

Sibil, mislim da je to OrCa. Cena je pa 38,00.




urška84 -> RE: natur krema za obraz (11.5.2010 8:01:35)

Ja, kupila sem v Orci in tudi cena je pravilna :)




sanelaa -> RE: natur krema za obraz (11.5.2010 10:27:14)

Tudi jaz sem za natur in tudi jaz nabavljam v orci;

trenutno imam tole milo

http://www.or-ca.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=56&category_id=47&option=com_virtuemart&Itemid=1

in tole kremo

http://www.or-ca.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=112&category_id=61&option=com_virtuemart&Itemid=53


oboje je super!
Jaz ima raje manj in mi je zato kul da si samo umijem obraz, kremo pa lahko isto uporabim za zjutraj in za zvečer.

Za sina pa tudi nabavljamo v orci, milo s kamilico in losion z aloe vero, Purbabies.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>