Glavobol in dojenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


Aja1 -> Glavobol in dojenje (4.4.2010 8:31:14)

Kaj lahko poleg Lekadola vzamem ob glavobolu, glede na to, da polno dojim? Lekadol ne pomaga popolnoma nič. [sm=smiley13.gif]




Masha_M -> RE: Glavobol in dojenje (4.4.2010 8:48:41)

Jaz imam že 12 let probleme s tenzijskimi glavoboli (sem sicer še nosečka in torej še ne dojim), pa so mi v lekarni+ginekolog+osebna zdravnica rekli vsi isto: max 2 lekadola, če ne pomaga pa se uleži v temen prostor, počivaj, potrpi da mine. In ja... tudi meni lekadoli zaležejo isto kot luft. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




eva1 -> RE: Glavobol in dojenje (4.4.2010 10:01:57)

Lahko vzameš do 6 lekadolov , če ne pomaga pa tudi nalgesin 550mg




Anonimen -> RE: Glavobol in dojenje (4.4.2010 10:09:55)

glavobol je znak dehidracije. pij veliko tekočine (voda najboljša)




Menta -> RE: Glavobol in dojenje (4.4.2010 13:12:50)

Mani so v porodnišnici proti bolečinam zaradi krčenja maternice dali Daleron, tako da mislim, da bi lahko tudi to vzela proti glavobolu. Ti pa priporočam, da vprašaš v lekarni. 




K_a_t_i -> RE: Glavobol in dojenje (4.4.2010 13:51:01)

Aja, za takšne primere je morda smiselno, da si nekaj mleka načrpaš /zamrzneš/ in ga daš svoji dojenčici takrat, ko ne zdržiš (takrat vzameš kar ti pač pomaga, preveriš koliko časa se izloča iz telesa in v tistem časi črpaš in zlivaš mleko proč). No, če seveda dojenčica zna jesti tudi po cuclju.
Sicer je pa res ni druge kot trpeti [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]. Žal.




Aja1 -> RE: Glavobol in dojenje (4.4.2010 16:51:01)

Hvala punce. Upam, da kmalu mine. Če ne, grem pa v torek do svoje zdravnice, ker se me zgleda da nekaj loteva (me začenja bolet uho). [sm=hudicek1.gif]




Raho -> RE: Glavobol in dojenje (30.4.2010 21:50:16)

Vzameš lahko tudi iboprufen. ima namreč tako velike molekule, da le-te ne prehajajo v mleko. meni je terapija z Iboprufenom bila svetovana s strani G in P, ko sem imela grozljive migrenske napade.




Stran: [1]