Katera plača.... (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


Čiračara -> Katera plača.... (12.7.2005 9:57:13)

...mora biti zadnja za vpis v obrazce za porodniško? Na CSD so mi rekli, da je lahko zadnja plača junijska, če začnem porodniško s 23.8.2005.Baje ni treba več zadnja julijska:zmeden2:...imate kakšne izkušnje s tem?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.7.2005 10:03:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Gina -> Katera plača.... (12.7.2005 11:06:36)

Meni niso hoteli šteti zadnjega meseca pred oddajo. Se spomnim, da sem morala nazaj nosit papirje, ker mi je računovodkinja čisto do konca vse upoštevala, mislim do oddaje, kar pa moraš itak en mesec prej naredit, se mi zdi.




Emanuelle -> Katera plača.... (12.7.2005 20:57:58)

Jaz sem začela s porodniško 20.06. in sem prosila, če lahko oddam papirje 10.06., da bi bila vpisana še majska plača in so mi ugodili.
Verjetno odvisno od fleksibilnosti CSD-ja




Erdbeere -> Katera plača.... (14.7.2005 8:18:15)

Čiračara poglej katera plača je višja al letošnja julijska al una k maš ta prvo od lani...pa tisto dej notr k je višja...mislim, da boš mela letošnjo julijsko višjo, ker pol boš mela višjo osnovo za porodniško..pa počakaj se ta teden, da ti to plačo dajo, če ti jo še niso pol pa na socialo nesi




Pajaca -> Katera plača.... (14.7.2005 8:48:21)

Ti sam glej da je čimvišje povprečje, pa daj tako plače not. Ena gor, ena dol ni pomembno. Bistvo je da dobiš tistega jurja več na mesec porodniške.




Stran: [1]