Vaše mnenje (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Čiračara -> Vaše mnenje (12.7.2005 11:14:00)

V nedeljo zvečer sem opazila na spodnjih hlačkah rjav izcedek. V ponedeljek zjutraj sem takoj šla h ginekologu, kjer me je temeljito pregledal in me dal tudi na ctg, vendar je vse v najlepšem redu.Ugotovil pa je, da imam vnetje zato sem dobila svečke.Je imela še katera takšno situacijo, ker jaz sem že v 30 tednu in takšni rjavi izcedki verjetno niso ravno običajni.Me je pošteno prestrašilo:(

LP




malika -> Vaše mnenje (12.7.2005 11:32:16)

Če je ta izcedek še prisoten, se še pojdi kar v porodnišnico pokazat.





Čiračara -> Vaše mnenje (12.7.2005 11:34:39)

Bila sem v porodnišnici na pregledu, ker je moj G na dopustu.Izcedek sem pa zasledila na hlačkah, potem pa ne duha ne sluha več o njem. mogoče je pa to bilo od vnetja.




Lenči -> Vaše mnenje (12.7.2005 11:42:34)

Deževen pozdravček tudi z moje strani!

Draga Čiračara (očitno naju osebna pošta ne mara, saj sem ti že večkrat pisala).

Tudi pri meni se je prvi nosečnosti pojavil izcedek (v 28. tednu) - za en špukc ga je bilo. Tudi mene so pregledali v bolnici in odkrili - nič posebnega. Tudi jaz pa sem takrat imela neko vnetje oz. povečan izcedek tako da je morda to kaj povezano.

Če si bila pregledana si po mojem lahko povsem mirna, če bi se pa ponovilo (držim pesti da ne) pa hitro nazaj v bolnico.

Lepe pozdravčke vsem, Lenči




tina104 -> Vaše mnenje (12.7.2005 16:24:22)

Lahko je to od vnetja, no tega jaz v nosečnosti nisem imela, ampak pred nosečnostjo včasih - zelo različne barve, največkrat rumeno, pa tudi belo, rjavo, zeleno, temno rumeno...
Po mojem, da če zdaj tega ni več, ni panike. Če pa se spet pojavi, pa pojdi h G ali v porodnišnico.




Stran: [1]