Težko mi je (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


alina_1 -> Težko mi je (11.4.2010 8:15:43)

Pozdravljeni!

Moja težava je v zadnjem času taka,da imam veliko strahov.
Pred časom sem že jemala ad(cipralex),vendar,sem ga potem opustila,ker se je stanje izboljšalo.Sedaj pa zopet isti problem.Vedno sem zaradi ene stvari zaskrbljena...
Sedaj sem tudi v službi postala nemirna,in se bojim,da bo prišlo do kakšne situacije,v kateri ne bi znala odreagirati,...
Odločila sem se ,da bom jutri zopet obiskala svojega osebnega zdravnika...
Se še komu kaj takega dogaja?




tajtaja -> RE: Težko mi je (11.4.2010 11:40:57)

Že to, da sama prepoznaš težave, je korak naprej v pravo smer. Z obiskom pri zdravniku ne odlašaj, ker je lahko samo še slabše.
MOgoče rabiš en odklop, spremembo, pa malo pomoči v obliki zdravil, pa bo spet šlo nekaj časa. Samo ne rini z glavo skozi zid, in se ne prepričuj, da zmoreš brez pomoči. Saj zato pa jih plačujemo[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image], da so tam, ko jih rabimo, a ne???

Pa kar pogumno!




silvy -> RE: Težko mi je (11.4.2010 12:35:45)

Si cipralex opustila postopoma ali kar naenkrat? Če se dobro počutiš z antidepresivi, pa jih jemlji še naprej. Ni prav nič hudega. Moj partner jih ima in se po njih odlično počuti.




alina_1 -> RE: Težko mi je (11.4.2010 12:44:31)

silvy,opustila sem jih po posvetu z osebnim zdravnikom.Bom videla,kaj bo tokrat rekel....sem pa postopno nehala z njimi.

tajtaja hvala za vzpodbudne besede.




Pinkyca -> RE: Težko mi je (15.4.2010 21:31:01)

ali ti je dal tudi bolniško in koliko?




tajtaja -> RE: Težko mi je (16.4.2010 8:51:20)

No, kako si porihtala? Kaj boljše???




alina_1 -> RE: Težko mi je (16.4.2010 10:34:19)

tajtaja hvala za skrb[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image].

ja, zopet mi je dala antidepresive cipralex,tako,da sedaj upam,da bo bolje. sem jih takrat sama opustila po treh mesecih,kar ni bilo prav,saj se jih jamlje vsaj 6 mesecov....

Bolniško mi je predpisala za en teden.
Aja pozabila sem oment,da so mi že vzadnjič postavl diagnozo anksiozna motnja...







Stran: [1]