Samo driska- prosim za nasvet (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


marsovcek -> Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 19:29:34)

3 in pol letna hči im že od četrtka drisko. Danes ponoči ji je ušlo v hlačke in nato še čez dan, 1x čisto malo, nato majčkeno več, nato pa še na wc-ju. Nima pa nobenih drugih bolezenskih znakov, ne bruha, nima vročine , je živahna. Kaj predlagate, je jutri za v vrtec ali naj jo odpeljem k zdravniku?




jakaracman -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 19:31:53)

Ne v vrtec, očitno se nekaj kuha.




ledenaa -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 19:40:57)

K zdravniku iti samo zaradi tega ni potrebe.
V vrtcu pa otrok nima kaj iskat




Anonimen -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 19:51:22)

Pa linex forte se nabavi.




ZARA -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 19:53:42)

Za oziroma proti driski so fajn suhe borovnice, medicinsko oglje, bobi palčke, ... v vrtec pa jst tudi ne bi peljala.




rija -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 20:13:30)

ma kakšen vrtec neki!  če ti je že vseeno za druge, pa glej vsaj na svojo....ker očitno ni popolnoma zdrava.




Najaa -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 20:45:20)

Ne, v vrtec ne. Če traja že od četrtka, škoda da ji nisi že dala kaj za zapirat, kak linex, borovnice, pa postane banane ipd.




marsovcek -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 21:06:20)

Hvala vam punce, res ste mi zelo pomagale pri odločitvi.

Rija, ni ti potrebno biti takoj napadalna, spraševala sem, ker sem bila v dilemi. In ne, niti pod razno mi ni vseeno za mojo pupo in druge otročke.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.4.2010 22:03:43)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




rija -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (11.4.2010 22:05:36)

IZVIRNO SPOROČILO: marsovcek

Hvala vam punce, res ste mi zelo pomagale pri odločitvi.

Rija, ni ti potrebno biti takoj napadalna, spraševala sem, ker sem bila v dilemi. In ne, niti pod razno mi ni vseeno za mojo pupo in druge otročke.


čaki, da me malo pozabim našo štorijo izpred 3 dni, pa bom zopet zlata prinašalka....zdajle mi pitbull malo prebija[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




tajtaja -> RE: Samo driska- prosim za nasvet (12.4.2010 10:46:38)


čaki, da me malo pozabim našo štorijo izpred 3 dni, pa bom zopet zlata prinašalka....zdajle mi pitbull malo prebijauser posted image


Ka pa se ti dogaja????




Stran: [1]