RE: voziček slalom pro reverse buggy (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


DanijelaNeli -> RE: voziček slalom pro reverse buggy (24.4.2010 9:00:03)

Pupika...Jaz sem bila v Kopru in sem samo eno učko vrgla na te vozičke.Tam imajo razstavljenega enega v opečnato rjavi barvi...Drugih pa ne.
Zato povprašaj za katalog od Jane in ti bo tam pokazala nove 2010....Vsak po svoje je lep... Cena pa je v kompletu nekaj čez 800 €.

Imaš pa športne dele JAne slalom-a po akcijski ceni 299...ampak so le tiste barve katere niso šle v promet..malo manj lepe... Črn,temno moder pa še eden,...V Sežanski Pikapolonici pa nimajo več teh na zalogi.




pupika_30 -> RE: voziček slalom pro reverse buggy (24.4.2010 14:32:35)

DanijelaNeli, kaj si ti iz Sežane ali kaj?
Jaz sem tudi gledala v Sežani v PP in imajo tudi opečnato rjavega, drugih barv pa ne, kataloga tudi še nimajo.




DanijelaNeli -> RE: voziček slalom pro reverse buggy (25.4.2010 11:19:54)

Moja bivša občina je Sežana...

V Kopru je isti razstavljen...opečnato oranžen...
Probaj pogledat v [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/pikapoka1.gif[/image] njihov osebni katalog pa boš videla druge barve.... da padeš dol lepe!




DanijelaNeli -> RE: voziček slalom pro reverse buggy (4.5.2010 17:15:06)

Dobavljivi v Pikapolonici konec maja....
Govorimo o ta novih verzijah vozička..




DanijelaNeli -> RE: voziček slalom pro reverse buggy (4.5.2010 23:53:40)

http://med.over.net/forum5/read.php?117,6169934,6169934





pupika_30 -> RE: voziček slalom pro reverse buggy (5.5.2010 14:56:03)

DanijelaNeli, hvala, da kar ti kopiraš povezavo do mojega vprašanja na med.over.net

Midva ne bova naročala Jane slaloma, sva ga v ponedeljek v Ljubljani videla, ampak naju ni navdušil.
Sva naročila mutsy 4-riderja.




blemma -> RE: voziček slalom pro reverse buggy (5.8.2010 9:32:24)

Živjo,
mene pa zanima, ali nova košara paše na model vozička Slalom pro iz leta 2008? Je katera že probala?
Ker je zelo težko dobit košaro Capazo, ki je del vozička iz leta 2008. Jo mogoče katera prodaja?
Lp




nina42 -> RE: voziček slalom pro reverse buggy (8.8.2010 10:31:55)

Sama se tudi nagibam k nakupu Jane Slalom Pro Reverse in me zanima, če ste tiste, ki ste ga letos že kupile z njim zadovoljne? Meni je full všeč, ampak se ponekod pojavljajo neke slabe izkušnje in to... zdaj pa ne vem, če so to bolj stari modeli ali kako je s tem vozičkom iz leta 2010? 




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]