moderatorji pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> O portalu



Sporočilo


corfu -> moderatorji pomoč (23.4.2010 14:11:50)

Meni pa tale Ringaraja negaja.

Sem šla na forum splošna vprašanja, pa mi ne dovoli nove teme odpret[sm=zmeden.gif]
Zato čveke sprašujem vas, oz. prosim za pomoč

Ko grem na odgovor in se mi odpre okno kamor pišem vsebino svojega sporočila nimam zgoraj črkr K (krepko) P (povešno) itd. ampak mi konkretno piše s celo besedo in tudi ko želim v besedilo vstaviti npr. smeške, mi ga (smeška) ne pokaže ampak naredi oklepaja in znotraj oklepajev napiše besedilo-šifro katere sem zbrala, posledično ne morem prilepiti slik in mi gre prav na živce.

Ali lahko kdo pomaga?

Hvala




Hope2 -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:13:30)

Meni se to večkrat zgodi, ampak tako kot pride tako izgine[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Probaj izbrisat RR piškote, ne vem kaj druega, ker mi res samo do sebe izgin. pa saj ko pošlješ post, se vsi smajlijo prikažejo, tak da ni panike




majch -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:22:53)

jaz imam skoz tako, če hočeš pa slike lepit brez copy paste, pa uporabi kodo [image][/image] pa vmes med oklepaja link od slike prilimaj.




AnciM -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:29:29)

Odvisno kateri brskalnik za internet uporabljaš.

Na primer google chrome je zelo skop pri urejanju besedil, Mozilla Firefox pa omogoča urejanje skoraj tako kot v wordu




corfu -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:31:05)

Kje se pa piškote briše?[sm=smiley36.gif]

Ja, zelo mi gre na živce, slike limam copy-paste. A ve imate tudi zdaj tako kot jaz ali ne?




Hope2 -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:33:37)

IZVIRNO SPOROČILO: corfu

Kje se pa piškote briše?[sm=smiley36.gif]

Ja, zelo mi gre na živce, slike limam copy-paste. A ve imate tudi zdaj tako kot jaz ali ne?


Ne nimam. Pa očitno tudi več piškotov ni[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] , jih ne najdem. Aha našla. Greš na moja rr, tam pa na desni strani imaš moje povezave in tam najdeš piškote




baguSka -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:33:42)

jaz mam ok.




corfu -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:40:13)

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e14'

Incorrect syntax near the keyword 'AND'.

/portleti/snNew/feedfunctions.inc.asp, line 567


Tole mi pokaže ko grem na piškote[sm=smiley13.gif]




Hope2 -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:41:55)

Preveč piškotov škodi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




corfu -> RE: moderatorji pomoč (23.4.2010 14:43:19)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Jerneja_ -> RE: moderatorji pomoč (24.4.2010 9:50:16)

Corfu pobrišite piškotke v vašem računalniku in zgodovino. Če boste imeli še težave se oglasite.

lp

Jerneja




zvesta -> RE: moderatorji pomoč (24.4.2010 9:54:40)

Veliko je odvisno od brskalnika. Jaz v Google chrome ne morem lepit slikic, smajlijev, citirat, popravljat postov, ker je vse skupaj ena velika zmeda napisana v računalniškem jeziku. :( Pričim ko na istem računalniku v Mozzili lahko vse to delam.

Torej, v čem je finta, da v različnih brskalnikih različen šmorn? A je to odvisno tudi kaj z vaše strani?




mateyka -> RE: moderatorji pomoč (24.4.2010 10:27:27)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Veliko je odvisno od brskalnika. Jaz v Google chrome ne morem lepit slikic, smajlijev, citirat, popravljat postov, ker je vse skupaj ena velika zmeda napisana v računalniškem jeziku. :( Pričim ko na istem računalniku v Mozzili lahko vse to delam.

Torej, v čem je finta, da v različnih brskalnikih različen šmorn? A je to odvisno tudi kaj z vaše strani?


seveda je. spletna mora bit optimizirana za določen brskalnik. za čimveč je optimizirana, tem bolje je. torejja,RR popravlja kodo za prilagoditev brskalnikom.




zvesta -> RE: moderatorji pomoč (25.4.2010 18:24:49)

no, pol pa prosim za optimatizacijo strani še za Google Chrome...




zvesta -> RE: moderatorji pomoč (28.4.2010 20:32:03)

in vse tiho je bilo... [sm=zmeden.gif]




Jerneja_ -> RE: moderatorji pomoč (3.5.2010 21:32:16)

Pozdravljeni, napaka je javljena naprej in bo odpravljena v kratkem.
Hvala za razumevanje.




Jerneja_ -> RE: moderatorji pomoč (10.5.2010 20:43:23)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

no, pol pa prosim za optimatizacijo strani še za Google Chrome...


Zvesta sporočili so mi, da je nadgradnja v delu.




Jerneja_ -> RE: moderatorji pomoč (10.5.2010 20:45:06)

Pri urejanju sporočil imata sedaj IE in FF spet podporo za napreden urejevalnik. Uporabniki se morate še enkrat odjaviti in prijaviti. Prosim sporočite, če bodo kakšni problemi.


Hvala in lp.




zvesta -> RE: moderatorji pomoč (2.6.2010 12:36:03)


IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

no, pol pa prosim za optimatizacijo strani še za Google Chrome...


Zvesta sporočili so mi, da je nadgradnja v delu.


se dogaja kaj na tem področju? jaz sme moram še vedno za vsako urejanje sporočila s meški, linki ali čem drugim, prijavit z drugim brskalnikom :(




Jerneja_ -> RE: moderatorji pomoč (3.6.2010 14:11:57)

Zvesta meni je bilo rečeno, da dela tako, kot bi moralo, sem vam tudi zgoraj napisala da je urejeno. Ali me lahko prosim kontaktirate na pomoc@ringaraja.net , da točno ugotovimo v čem je problem pri vas. Hvala lepa.




zvesta -> RE: moderatorji pomoč (3.6.2010 14:48:47)


IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Zvesta meni je bilo rečeno, da dela tako, kot bi moralo, sem vam tudi zgoraj napisala da je urejeno. Ali me lahko prosim kontaktirate na pomoc@ringaraja.net , da točno ugotovimo v čem je problem pri vas. Hvala lepa.



Poslala sedaj mail. Hvala Jerneja! V.




petarda -> RE: moderatorji pomoč (3.3.2013 19:13:27)

Jaz imam enako težavo...google chrome in smajliji mi ne delajo. Odjavila in prijavila sem se že. Kaj moram še narediti?




Flavia_ -> RE: moderatorji pomoč (4.3.2013 17:23:24)

Pozdravljeni, napaka je javljena naprej.
Hvala za razumevanje.




Flavia_ -> RE: moderatorji pomoč (5.3.2013 18:08:18)


IZVIRNO SPOROČILO: petarda
Jaz imam enako težavo...google chrome in smajliji mi ne delajo. Odjavila in prijavila sem se že. Kaj moram še narediti?


Odgovorni se zavedajo napak in motenj, ki se dogajajo na forumu. Zadeve bodo urejene.
Hvala za razumevanje.

lp, flavia




vrtnica81 -> RE: moderatorji pomoč (4.5.2017 9:05:46)

Pozdravljeni,

ne vem če vprašanje spada v to temo, pa vendar, povejte mi kako pogosto odgovarjajo ti strokovnjaki in ali lahko sploh čakam kakšen odgovor? Že pred časom sem poslala vprašanje strokovnjaku za pravne nasvete, pa še do danes nisem dobila odgovora. kako to deluje? Odgovorijo sploh na vsa vprašanja? lp




Stran: [1]