Brnik in parkirni prostor (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Katja77 -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 8:42:37)

Živjo!

A ima katera izkušnje s parkiranjem avtomobila na Brniku?:zmeden2:

Midva potujeva oz. letiva za en teden in ker sva kar od daleč, pa ne želiva najbližnjih obremenjevati s prevozom, bi za ta čas pustila avto na Brniku. Ker je plačljivo parkirišče dokaj drago, sva slišala za varianto na brezplačnem. Slednje sicer ni varovano, ampak naj bi bilo varno.

Kaj menite oz. kakšne so vaše izkušnje?:ups:

Hvala in lep dan!:metulj:

Katja77




Pajaca -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 8:45:12)

Kot jaz vem so vsa parkirišča na Brniku plačljiva. Brezplačno parkirajo le v gozdu nasproti letališča... kamor pa jaz ne bi. Včasih koga pripelješ pa ga želiš samo odložiti pred stavbo in že težijo, da pojdi na parkirišče.




benika -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 8:45:55)

Kje na Brniku pa imajo brezplačno parkirišče?




benika -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 8:47:44)

Ja Pajaca, se je men tud zdel, da zastonj lahko samo v gozdu parkiraš. se vsak dan mim vozim pa mi nikol ni jasn, kako ljudje upajo pustit avto tam.




Anonimen -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 8:53:05)

Ja, samo ne verjamem, da tistim v gozdu kakšnih kazni ne pripopajo, če že ne avta okradejo. Meni se zdi res milo rečeno čudno tam avto pustit.
Škoda, ker grem jaz na morje. Drugače bi ga lahko pustila kje na kakšnem parkirišču, pa bi vaju jaz na letališče peljala. Kaj pa taksi? Dajta se malo pozanimat, koliko bi vaju prišlo, za kaj jaz vem, recimo 3 km vožnje, pa da pustita avto kje (pri Mercatorju mogoče) in vaju zapelje do letališča? Pa zmenita se seveda tudi za nazajgrede. Oziroma še druge številke kranjskih taksistov imejta s seboj, pa saj vesta, kaj nakladam.




Pajaca -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 8:57:54)

Ma tisti v gozdu pustijo za kakšno uro k koga prpelejo... sem jih dostkrat vidla s prtljago ko so jo trogal čes, pa pol nazaj grede so bli drugi avto tam... tko da po moje več k to ne pustijo.

Sam je pa def boljša varianta pustit na parkirišču k pa v gozdu.

Sej kakšna pa je cena če pustiš en teden avto v garaži????




smrka -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:00:10)

Katja jest ti pa svetujem da gres iz ljubljane, tm na glavni postaji v LJ, je parkiran en kombi ki prevaza potnike na brnik.. in ni tako drag se nespomnim kolk sem nazadnje placala, mogoce jurja. pa si brez skrbi, in avto lahko imas doma parkiran.




Anonimen -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:04:25)

Za en teden je definitivno manj kot 10 jurjev ali pa tam nekje. A je to res toliko???




smrka -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:05:12)

a mislis ta varianta iz ljubljane meta?




smrka -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:10:58)

Eko mal sem pobrskala za vas, ce vam je to ok, da greste z privat. busom na brnik. Men je kull varianta. Pa se poceni.


Privatni avtobus
Na progi letališče - Ljubljana - letališče vozi tudi privatni avtobus. Potovanje v eno smer traja 30 minut. Cena enosmerne vozovnice je 1.000 SIT.

Vozni red odhodov
Odhodi iz Ljubljane
5.20 06.15 10.25 12.15 14.10 15.30 17.00 22.30
Odhodi z letališča
7.30 9.55 11.30 13.45 15.00 16.00 18.10 21.50 23.00 24.00
Vozni red velja tudi ob nedeljah in praznikih.

Informacije glede privatnega avtobusnega prevoza dobite pri: Avtobusni prevozi Markun
Markun Ivan s.p.,
Lahovče 1/a, 4207 Cerklje

Telefon: 04/ 25 21 016
041/ 670 528




Anonimen -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:16:01)

Ne ne, jaz sem mislila ceno parkirnine v tanovi garažni hiši... na ta stari je pa še cenejš.




Pajaca -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:16:35)

Veš kaj, ampak v lj je treba nekje parkirat, pa se pol pelat do letališča... pa je to 4000 + parkirnina.....

Če parkiraš na parkirišču na Brniku je pa tkole nekak.... men sploh ni to tko ful velik... če te kdo pelje npr s Portoroža do Brnika ga več pride..... ok za en teden si tam tam, za 14 dni je mal za razmislt.

Edina cenej varianta je da pustiš avto v kr na enem parkirišču in greš s taksijem, al pa z avtobusom do Brnika.


POSEBNA PONUDBA - POČITNIŠKO PARKIRANJE



TRAJANJE PARKIRANJA
CENA (v SIT)

8 dni (samo v predprodaji)
9.000,00

15 dni (samo v predprodaji)
15.000,00


Postopek: S kartico, ki jo prejmete na vhodu v parkirno hišo, se še pred odhodom vašega letala zglasite na okencu parkirne blagajne v parkirni hiši, kjer boste lahko kupili 8 oziroma 15 dnevno parkiranje po znižani ceni. S kartico, ki jo boste prejeli na parkirni blagajni boste lahko po vrnitvi s potovanja zapustili parkirno hišo in se tako izognili čakanju za plačilo parkirnine


Drgač pa celoten cenik: http://www.lju-airport.si/vsebina.asp?IDM=27




Katja77 -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:23:38)

Ej, Smrka, si se pa potrudila. Evo :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:. Pa za ostale tudi :rozica::rozica::rozica:.

Tako je, da nenazadnje je tudi do LJ. potrebno pridit.:zmeden: Ne veva še natančno kdaj bo odhod, mislim pa, da v zgodnjih jutranjih urah. Dalje, ne vem, kako bo z vlakom, pa še sobota bo. Pa isto za nazaj. Bomo videli. Nisem vedela za to varianto. Hvala!

Kar pa zadeva taksijev, tudi ni slaba varianta. Samo, ko bi se mi malo znajdli tam gor. Splišni, hvala za ponudbo!:metulj:
A katera ve, koliko je približno taksi od Kranja do Brnika? Tam imam namreč teto, pa bi potem pri njihovem bloku pustila avto, pa s taksijem dalje.

Že vidim, da bomo skupaj nekaj naštudirali, sem vedela na koga se moram obrniti!;):)-

Hvala, punce!

K.




kofetek2010 -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:25:12)

v Münchnu je 14 dni parkiranja v garaži, ki je najbolj blizu terminalom 136 EURO (=32.640 sit) :ups:




emaa -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:26:16)

so cene za parkiranje kar enake po vseh letališčih, midva sva dala lani 15.000 SIT za 15 dnevno parkiranje v Munchnu, pa se mi ne zdi to tako grozno veliko




emaa -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:27:08)

jana midva sva parkirala na parkirišču za dolgo parkiranje, do terminala te pa tam tako odpelje avtobus, pa ni problema.




kofetek2010 -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:30:05)

saj mi tud, na tistem, ki je nad 8 dni (je pa čist blizu, se pelješ samo z liftom in po tekočem traku), ampak so ful podražli, kr vem, da lani ni bilo tolk :zmeden2:




benika -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:33:15)

Ej Katja77, če daš za :kava: vaju jaz odpeljem iz Kranja do Brnika.




viv_ -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:40:55)

V Benetkah je blo en teden 60 EUR, v Trevisu pa 4 dni 25 EUR.




emaa -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 9:43:26)

midva sva se mogla z avtobusom peljat, smo bili kar daleč od terminalov




zoya_ -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 10:08:28)

Taxi iz Lj do Brnika stane 5.000 SIT. To vem, ker sem se enkrat peljala...

Na tvojem mestu bi šla z busom ali pa tistim privat prevoznikom ali pa nekomu rečta naj vaju zategne, nazaj gresta pa s taksijem... Drugače bi pa jaz na tvojem mestu definitivno parkirala v avtohiš, če ne že zaradi varnosti, pa zaradi toče, ki ni ravno izključena v teh poletnih dneh...
V tistem gozdu pa jaz sigurno ne bi parkirala, grem pa raje na bus.




kalimero -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 10:36:38)

Jaz pa gledam tako. 15.000 se sicer veliko sliši. Je pa najbolj udobno in najhitreje. Če se pripelješ do Ljubljane ali Kranja, pa pustiš avto na kakšnem brezplačnem parkirišču je to rizično, ne. Če plačaš parkirnino, tudi ni ravno poceni. Potem pa še logistika, da prideš do Brnika in spet plačilo. Nazaj grede enako. Tako se pa pripelješ na Brnik, razložiš prtljago in odletiš. Nazaj grede naložiš prtlago, sedeš v avto in šibaš domov. Prihraniš veliko časa in energije, tudi če je kakšnega jurja dražje.




Anonimen -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 10:37:49)

Se strinjam. Udobje odtehta stroške.




dory -> Brnik in parkirni prostor (14.7.2005 11:27:40)

jest sem na letaliscu prakticno doma..poleg tega sem leta in leta dol delala...in parkirisca so placljiva tudi v novi parkirni hisi...brezplacna v bliznjem gozdu..




Stran: [1]