knjiga za mamo (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


miha_b -> knjiga za mamo (14.7.2005 10:26:23)

Pozdravljeni

sprašujem ali poznate kakšno dobro zdravstveno knjigo od rojstva otroka naprej
da bodo notri napotki nasveti in opisi raznih bolezni ki jih malček lahko dobi

katero knjigo ve uporabljate?

lp




aneja1 -> knjiga za mamo (14.7.2005 10:45:43)

Jaz imam od Prešernove družbe, naslov knjige je Mama je moja zdravnica.




kati1 -> knjiga za mamo (14.7.2005 11:33:32)

ojla

enkratna knjiga, ki bo vsaki mamici v pomoč
"DOJENČEK - Kaj pričakujemo prvo leto", založbe Vale Novak, avtorji A. Eisenberg idr, prevod 2001.

Knjigo so napisali ameriški avtorji, ampak je zelo dobro prevedena (tudi naša zakonodaja, cepljenja, obiski zdravnikov v Slo). Knjiga vsebuje vse kar mamica potrebuje: zdravstveni nasveti, mnogi nasveti oz. odgovori na različna vprašanja staršev in receptki sestre Vendeline.

Boljša kot marsikatera medicinska knjiga.

Lp, K





Aleksandrin -> knjiga za mamo (14.7.2005 12:52:30)

Družinski zdravnik, MK




tina104 -> knjiga za mamo (15.7.2005 10:37:07)

Ja, ravno zdaj berem knjigo Dojenček - kaj pričakujemo prvo leto - res super knjiga. Pa v bistvu niso samo stvari do enega leta opisane, je pa tisto res najbolj podrobno. Imaš notri bolezni, prvo pomoč, nego dojenčka, vprašanja, ki mučijo starše, veliko o prehrani otroka predvsem do enega leta, nekaj tudi o času po porodu in mamici...




ursk@ -> knjiga za mamo (15.7.2005 18:42:44)

Mi smo pa kar pediatrinjo vprašali, kaj nam priporoča, da ne bi brali ravno vse po vrsti kar nam pride pod roke. Svetovala nam je knjigo od Penelope Leach OTROK OD ROJSTVA DO ŠOLE. V tej knjige imaš res vse napisano, tudi o boleznih, znakih,... Kupilo smo jo v Baby centru.




taca -> knjiga za mamo (16.7.2005 21:10:03)

Dojenček-Kaj lahko pričkujemo prvo leto je res super knjiga. Jaz mam sposojeno od kolegice.
Knjiga je žal razprodana in ne bo ponatisa.
Kakšna bedarija.




Stran: [1]