Zobozdravnik v Kamniku ali okolici (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


pizmovka -> Zobozdravnik v Kamniku ali okolici (4.5.2010 16:07:22)

Odkar smo se preselili v Kamnik, imam malo problemov z zobozdravnikom. V ZD sem že dobro leto v čakalni vrsti in imam občutek, da nikoli ne bom prišla na vrsto.
Rada bi se naročila k kakemu fajn zobozdravniku (lahko samoplačniško), pa da čakalna vrsta ni predolga. Koga mi na tem koncu kaj svetujete?
Kaj pa zobozdravnik za male otroke, s kom imate fajn izkušnje, je prijeten in zna z otroki?
Hvala za vsak odgovor!




Felicita -> RE: Zobozdravnik v Kamniku ali okolici (4.5.2010 16:23:37)

Kapš v Mengšu... pri njem dela zobozdravnica, ki je sicer v Kamniku za otroke (ne vem če je še, no). so pa zakon, tako za otroke kot za odrasle. glede čakalne vrste pa ne vem, še pol leta nazaj je praktično ni blo.




Anonimen -> RE: Zobozdravnik v Kamniku ali okolici (4.5.2010 17:22:15)

Otroka v Kamniku sam k Dobnikarevi ne vpisat pa bo ok.




NEVA-1 -> RE: Zobozdravnik v Kamniku ali okolici (4.5.2010 18:21:27)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Otroka v Kamniku sam k Dobnikarevi ne vpisat pa bo ok.

Kam pa, mi spda baje k njej, smo preseljeni, pa je ne poznam...a lahko kaj več??? Me je kar stah?




nati29 -> RE: Zobozdravnik v Kamniku ali okolici (4.5.2010 18:26:26)

Jaz hodim na Duplico k dr. Palčičevi, mi je fajn, za otroke pa v Kamniku baje ni noben zobozdravnik prov fajn.




Anonimen -> RE: Zobozdravnik v Kamniku ali okolici (5.5.2010 9:13:34)

IZVIRNO SPOROČILO: NEVA-1


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Otroka v Kamniku sam k Dobnikarevi ne vpisat pa bo ok.

Kam pa, mi spda baje k njej, smo preseljeni, pa je ne poznam...a lahko kaj več??? Me je kar stah?

Ma vsaj do mene je bila blazno groba, nikoli nič proti bolečinam, ko mi je stalni zob začel izpodrivat mlečnega, pa se mlečni ni vdal in mi je stalni nižje na dlesni že ven pogledal, mi je enostavno zapičla kavelj pod mlečni zob in ga začela ven vlečt na silo (brez protibolečinskih zadev) tako da so mi solze dol tekle pa še en teden sem komi govorila potem ... tak da dokler nisem šla k študentskemu zobarju v ZD Aškrčeva (dr. Tomaž Čibej), sploh nisem vedela, da je obisk zobarja lahko tut neboleč.
V Domžalah so baje fajn otroški zobozdravniki ... tak da še tam vprašaj.




pomar*ANČA* -> RE: Zobozdravnik v Kamniku ali okolici (5.5.2010 11:39:51)

če ti ni predaleč je v gornjem gradu (30 minut iz kamnika) ok zobozdravnik. jaz sem iz mengša pa hodim k njemu,  do zdaj sem vedno dobila datum v roku 10 dni, naredi dobro, je primeren za otroke... če rabiš kontakr mi piši na zs.




Stran: [1]