izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Vrtec in varstvo



Sporočilo


modrina08 -> izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (5.5.2010 18:44:22)

Zanima me kakšne so vaše izkušnje s privatnimi vrtci v LJ? Ali je cena primerljiva s standardom, ki ga ponujajo?




tojeto1 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (6.5.2010 16:00:29)

Bili v vrtcu Mali svet. Cena je bila 480 eur, standard nižji kot v javnem vrtcu, ki ga sedaj obiskuje.




Dashenka -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (6.5.2010 17:43:56)


IZVIRNO SPOROČILO: modrina08

Zanima me kakšne so vaše izkušnje s privatnimi vrtci v LJ? Ali je cena primerljiva s standardom, ki ga ponujajo?


Za Pingvin to zagotovo velja - manjše skupine, nadstandardni program in več dejavnosti. Kader bistveno boljši v primerjavi s povprečjem v javnem vrtcu.
Za ostale zasebne vrtce pa ne vem.




Urska09 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (6.5.2010 21:47:21)

Moja je v zasebnem varstvu, ki še ni "uradno" postal vrtec. 8-10 otrok, 2 vzgojiteljici, velika hiša ob robu gozda, ogroooomen vrt, travnik,...doma pridelana hrana, kup igrač, animacije, ustvarjalne urice, še pa še! Pa velika skrb za vsakega posebej. Naša je pred 1 mesecem imela vneto ritko in so jo previjali na 1 uro, umivali z vodo (sicer uporabljajo samo čistilne robčke) mazali s posebno kremo, skratka res so se zavzele.

Cena: 300 EUR

Jaz sem super zadovoljnja!!!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




yenny -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 9:37:43)

Urska-kje je ta vrtec?
Imam slab občutek,da bomo dobili vrtec,tako,da počasi že zbiram inf.še o privat zadevah!




PC Baby -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 10:02:29)

Jaz moram tudi reč, da smo "morali" v privat vrtec, zdaj ga pa ne zamenjam za nič na svetu. Popolnoma prenovljena in preurejena hiša sredi narave, ogromen ograjen vrt z angleško travico, domača hrana, svetli prostori, eko igračke. Že ko smo šli na pogovor sem opazila, kako se otroci lepijo na vzgojiteljici, se pri njiju crkljajo - res krasen občutek. Že ko prideš noter te ena toplina prevzame. Berejo jim knjigice, čeprav so sami enoletniki, jih učijo same jest in na sploh je standard zelo visok.

Zdaj se z možem pogovarjava, da bi ga pustila tukaj vsaj do tretjega leta tudi če jeseni dobimo vrtec. Jaz sem imela tako službo, da sem veliko državnih vrtcev obiskovala in sodelovala z vgojiteljicami, ampak čeprav so super, moram reč, da ni primerjave s tem, ki smo ga mi dobili. Ne vem a smo imeli srečo ali je tako z vsemi privat vrtci.




Ribi Bibi -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 11:18:34)

PC baby: kateri vrtec pa je to? in kakšen imajo protokol vpisa oziroma zbiranja prijav?




PC Baby -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 11:55:58)

Imaš ZS




modrina08 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 11:57:49)

PC tudi mene zanima




jajula -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 12:04:45)

tudi mene




yenny -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 13:47:34)

PC Baby-še jaz bi prosila!Hvala že vnaprej!




PC Baby -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 16:00:57)

Ne morem vam tuki odgovort, ker bo Jerneja RR brisala post zaradi "oglaševanja" privat varstva. Dobite ZS.




PC Baby -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (7.5.2010 16:09:53)

Ko sem danes prišla po malega se je ravno zbudill v novem okolju in jokal, ena od vzgojiteljic ga je lih ujčkala in božala v naročju. Tako, da sem razmišljala, da v bistvu verjetno ni vse odvisno od privat ali ne privat vrtec. Veliko je odvisno od osebe, ki dela v njem. Verjetno imaš tudi fuli drage in fensi privat vrtce, kjer bi vzgojiteljco najraje na strop prlepu...

... in pa super vzojteljice v državnih vrtcih.




morje07 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (17.5.2010 19:00:13)

Sam,da vam povem,da smo mi zadevo vrtec resili hvala bogu, glede nato,da smo dobili seveda pricakovani : NE . Velikokrat so na prvi pogled negativne stvari pozitivne. Nas junakec bo presrecen v tem zasebnem vrtcu, ze midva z mozem sva cisto navdusena nad celotnim programom in lokacijo in vsem kar bodo nudili nasemu malcku..Je pa seveda dvojezicen tako,da ne vem komu vse pride v postev, midva sva tudi to iskala..No punce drzim pesti,da boste vse nasle pravo emsto za vas soncke..ce rabite kaksne info, avm posljem na ZS, glede nato,da smo precesali vse mozne vrtce, nevrtce in varstva v LJ,da smo nasli to kar smo iskali.




lenca1 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (17.5.2010 21:19:02)

morje07-bi prosila za info na ZS (za kateri vrtec gre)? Tudi mi bomo po vsej verjetnosti zavrnjeni, tako da tudi sama proučujem možnosti zasebnega varstva (in je tudi pri teh čakalna vrsta[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]).




morje07 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (17.5.2010 21:35:51)

lenca1 imas info na ZS..Upam,da bo uspesno tudi za vas..Mogoce pa se bodo nasi junakci skupaj igrali in ucili:))




Nina00 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (18.5.2010 11:59:39)

PC baby in Morje 07 še jaz prosim za info na ZS.




lenca1 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (18.5.2010 12:30:44)

morje07-hvala za ZS (sem ti odgovorila, pa mi vse skup nekaj nagaja- si prejela moj odgovor)[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].

PC Baby-še jaz prosim za info na ZS! Hvala.




Ribi Bibi -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (18.5.2010 13:35:24)

morje07, še meni, še meni, prooosim [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




yenny -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (18.5.2010 14:03:17)

Morje07-tudi jaz bom zelo vesela,če mi pošlješ na ZS.
Hvala![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




morje07 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (18.5.2010 14:33:41)

Lenca1 zal nisem prejela tvojega odgovora samo od z zalo1 lepo komunicirava prek ZS:)Probaj se enkrat. Vsem ostalim puncam sva poslala enake informacije in upam,da pomaga. Midva se ravno vrnila s plavanja in moram reci,da sem zelo vesela vedoc,da bo nadaljeval s plavanjem tudi vrtcu, mu res zelo dobro dene:)Uzivajte pa ce rabite se kaj samo javite..Greemo na soncka.




morje07 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (19.5.2010 14:31:40)

Punce res upam,da sem vsem odgovorila. Obvezno mi javite / seveda na ZS/ kako gredo zadeve in če rabite še kakšno informacijo ali občutek s strani mame:)Predvsem pa upam,da se bomo potem videle tam z nasimi malcki:)Ostalim pa želim,da dobijo mesto..Vceraj sem zvedela še za dve prijateljici kateri sta bili zavrnjeni, ker ocitno prevec zasluzijo:)Tako je neposredno povedala gospa po telefonu v vrtcu, ker namrec veliko tock dobijo tisti, kateri imajo nizji dohodek???:))Skratka javite kako potekajo zadeve!!LP




Nina00 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (19.5.2010 16:25:54)

Morje07 hvala za info! Mi baje jutri zvemo glede javnega vrtca in če ne dobimo ...




morje07 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (19.5.2010 16:35:18)

Nina00 držimo pesti.Javi kako se odvijajo stvari.Lp




lenca1 -> RE: izkušnje s privatnimi vrtci v LJ. (19.5.2010 21:04:34)

IZVIRNO SPOROČILO: morje07

Lenca1 zal nisem prejela tvojega odgovora ...


Sem poslala še 1x - upam, da je uspelo.




Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>