pikapolonica.com...al .net. al .si (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


*miska.mcc* -> pikapolonica.com...al .net. al .si (12.5.2010 18:14:59)

nima veze...
v glavnem prejsnji teden sem narocila preko e-shopa dvojne sandalcke za nino.
potrdilo mi je, da je nakup opravljen, na mail nisem dobila se nic, po posti pa tudi ne.

naj ponovim nakup, ali naj še čakam?
ce ste narocevale preko e-shopa...kolko casa je trajalo. da ste dobile?

sem se nedolzna. to je moj prvi spletni nakup, in bi ga rada ohranila v lepem spominu...





baguSka -> RE: pikapolonica.com...al .net. al .si (12.5.2010 19:22:15)

preko njih jaz se nisem kupovala. sem pa kupovala veliko ze drugje in obicajno sem vedno dobila info kdaj naj bi dobila posto oz v kaksnem statusu je oz v koliko dnevih naj bi naroceno blago dobila.. ravnokar cakam tud neki kar sem narocila, tokrat prvic na eni strani, kjer prej nisem se nikol kupovala in imam stanje poslano.. vceri sem narocila.. torej bi jutri moglo prit. zdej pa se ne vem a bo al ne bo.. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

jaz bi jih na tvojem mestu kontaktirala kaj se dogaja s tem.. sej majo ziher kaksen kontakt!




Aja1 -> RE: pikapolonica.com...al .net. al .si (12.5.2010 21:22:19)

jaz sem naročeno dobila tretji dan. Dobila sem pa 2 maila (enega ko so naročilo prejeli in enega, ko je bilo odposlano). Kontaktiraj jih.




KIKI**** -> RE: pikapolonica.com...al .net. al .si (12.5.2010 21:43:07)

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

nima veze...
v glavnem prejsnji teden sem narocila preko e-shopa dvojne sandalcke za nino.
potrdilo mi je, da je nakup opravljen, na mail nisem dobila se nic, po posti pa tudi ne.

naj ponovim nakup, ali naj še čakam?
ce ste narocevale preko e-shopa...kolko casa je trajalo. da ste dobile?

sem se nedolzna. to je moj prvi spletni nakup, in bi ga rada ohranila v lepem spominu...




Miš, jaz sem tud v roku 5 dni sigrno dobila. Poklič, lahko da niso prejeli naročila ali so ga pa spregledali.




*miska.mcc* -> RE: pikapolonica.com...al .net. al .si (12.5.2010 21:52:36)

torej je čisto verjetno, da sem se zatipkala pri mailu?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




darja.mark -> RE: pikapolonica.com...al .net. al .si (13.5.2010 12:30:24)

Najbolš da ih kontaktiraš pa vprašaš




Stran: [1]