Kje imate čevlje (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


Zivahna -> Kje imate čevlje (14.5.2010 13:34:00)

Kje imate kaj spravljene čevlje, superge in ostalo obutev?
Klasično omare ali imate kakšen bolj inovativnejši pristop




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.5.2010 14:00:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Felicita -> RE: Kje imate čevlje (14.5.2010 14:04:38)

nimam omare, mam jih kr v škatlah zložene ob steni...




Splišni -> RE: Kje imate čevlje (14.5.2010 16:48:11)

Nekaj jih imam v omarici za čevlje, ki je najslabša stvar, ki so se je kdaj spomnili. Tistih par komadov, kar gre not ... kupujem nazaj navadno, s policami, tam not gre fuuul več čevljev.
Torej imam jih v tej smotani omarici in zraven še v eni taki, ki imajo samo police, na kolesih.




niwci -> RE: Kje imate čevlje (14.5.2010 16:53:04)

S temi čevlji in ostalo ropotijo je kar problem kam. Pa bi imel to pa ono... Čevlje menjujem tako, da imam sezonsko v garderobni omari, ostalo pa v kleti (tako je bilo, dokler se nisem prselila, zdaj pa kleti ni...).




rija -> RE: Kje imate čevlje (14.5.2010 17:04:14)

tiste, ki so največkrat v uporabi v omari na hodniku, ostale v kleti v škatlah in v omari.




Hope2 -> RE: Kje imate čevlje (15.5.2010 6:50:22)

Vgradna omara v predsobi




carbene -> RE: Kje imate čevlje (15.5.2010 18:13:48)

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Nekaj jih imam v omarici za čevlje, ki je najslabša stvar, ki so se je kdaj spomnili. Tistih par komadov, kar gre not ... kupujem nazaj navadno, s policami, tam not gre fuuul več čevljev.
Torej imam jih v tej smotani omarici in zraven še v eni taki, ki imajo samo police, na kolesih.

Vidim, da nisem edina, ki opaža akutno neuporabnost teh slavnih "omaric za čevlje" (mislim, da je bila ena taka stara v naši hiši doma (svoje čase v uporabi moje stare mame), pa sem že tam videla, kakšen "šajs" je to). Ampak pri linijah predsob, ki se trenutno prodajajo, skorajda ne dobiš kaj normalnega. Tako se mi zdi, da sva imela z možem nekaj mesecev nazaj kar veliko srečo, da sva našla eno normalno omaro s policami, kamor sva spravila najine čevlje (pa verjetno niti ne spada pod omare za v predsobe [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] ).




tasa_m -> RE: Kje imate čevlje (15.5.2010 18:21:26)

v omarici na hodiku, škornje pa do zime zunaj na balkonu v omari :)




sazi -> RE: Kje imate čevlje (17.5.2010 13:18:30)

Ker smo bolj na sveže preseljeni in ponekod še brez pohištva trenutno med čevlji vlada popoln kaos.

So mi pa po mojih izkušnjah najprimernejši za čevlje predali - sem imela tako v stanovanju in je bilo super. Tudi zdaj sva z možem ravno narisala omaro za v predsobo in iščeva še, h kateremu mizarju jo bova dala narest - spet bo polna predalov. Je fajn uporabno, ker bo cela garderoba globoka 60 cm in če imaš čevlje na policah, tistih v drugi vrsti ne vidiš in jih težko vzameš ven, predal pa samo do konca odpreš in imaš notri 2 vrsti čevljev.

Tiste omarice za čevlje so pa res ful mimo, samo po mojem take delajo zato, ker je pogosto v predsobah zelo malo prostora in te v globino ne zavzamejo veliko in se jih lahko postavi skoraj kamorkoli.




neika -> RE: Kje imate čevlje (17.5.2010 18:09:03)

sazi, kako visoki so pati predali?




sazi -> RE: Kje imate čevlje (18.5.2010 21:15:41)

IZVIRNO SPOROČILO: neika

sazi, kako visoki so pati predali?

Ne vem natančno, kako visoki so bili - imela sva en program od Alplesa (Diva), pa so bili ravno pravšnji, da so šli noter vsi moji čevlji (razen zimskih in škorenjcev), nimam pa vrtoglavih pet. Najbolje je kar izmerit pohištveni progarm in višino čevljev.
Zdaj jih bova pa itak naredila po meri, pa bo kakšen predal tudi višji, da bomo noter dali zimske čevlje.




jakaracman -> RE: Kje imate čevlje (19.5.2010 20:58:52)

Vgradna omara v predsobi.




Bonnie_RR -> RE: Kje imate čevlje (20.5.2010 10:50:39)

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Vgradna omara v predsobi.


Enako. Od vrha do tal police (spodaj imava načrtno večji prostor za škornje), globoka je pa za 2 vrsti odraslih čevljev.




Zivahna -> RE: Kje imate čevlje (25.5.2010 15:56:12)

Sem kupila krog za čevlje in sem zadovoljna. Stvar lahko prestavim kamor hočem (bilokam) tudi v avto če treba.
Supergice in petke sem noter zložila. Full mi je všeč ker čeveljčke vidim, pa po mojem se še prah ne bo notri nabiral.
Tako da omara ven (kupi kdo??), notri pa velika lepa rožica.




Nika v službi -> RE: Kje imate čevlje (28.5.2010 7:24:43)

Tudi meni ta krog ne potegne, tudi čevlji v garderobni omari mi ne.

Mi imamo na hodniku 2 ogromni omari s policami, od vrha do tal, police so globoke za dva para odraslih čevljev, višina je različna, tako da na nekatere lahko dam višje čevlje, na nekatere pa zgolj superge, balerinke, ipd. V večji od omar imam sezonske čevlje, v manjši pa škatle, kamor so spravljeni čevlji, ki niso v uporabi, na škatlah je vse napisano, kaj je notri, tako da nič ne iščeš. Imamo tole precej zgledno urejeno. Madam ima svoje stojalo s čevlji v delovni sobi, potem pa imamo še eno odprto stojalo v garaži, kjer hranimo razna obuvala za na vrt in okrog hiše - crocsi, stare superge, natikači, škornji, ipd.

Pri nas sva oba z možem precej usekana na čevlje, jih imava oba precej komadov, zato je bila sistematika urejanja nujna.

Mi pa zanimivo zveni tista rešitev s predali. Si bom zapomnila, ko bomo prenavljali omare na hodniku....[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]