RE: Ko si moški ne želi seksa... (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


Stanislava_ -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (10.4.2014 17:43:50)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ronja verjetno želi povedati, da ni ravno femme fatale.......[sm=smiley1.gif]


a je fatalno privlačna ženska lahko samo nalakirana in upicajzlana v nulo?


Še nisem opazila takšne fatalne ženske [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Takšna ženska je po moje (in po mnenju moških, ko gre za vogal [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]), samo pretirano nališpana. Ampak nisem moški, in samo prevajam njihova malo grda opažanja.

Fatalnost je po moje veliko bolj v obnašanju - v #stavu#, in v energiji, ki se lahko čuti vis a vis nekoga ali energiji (oči, telesa, gibov, različne energije), ki jo kot opazovalec lahko čutiš med dvema. To je tisto nekaj v zraku, nikakor pa ne dve upicanjenost v nulo (upicanjenost vsaj po mnenju tistega, ki bi rad izstopal).

Pravzaprav se fatalnost in upicanjenost celo popolnoma izključujeta.




liliana -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (10.4.2014 20:55:37)

Jaz pa si fatalno žensko predstavljam tako, da se fatalna ženska povsem zaveda svoje privlačnosti in uživa v tem, da je ženska in da je privlačna in da se povsem zaveda vpliva, ki ga pusti na okolico in uživa v tem, da je opažena in da izstopa......zato jo pa tudi vsak opazi......pa če je nališpana ali ne nališpana......




ronja -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (10.4.2014 21:15:36)

No, Ronje si jaz ne predstavljam kot Sharon Stone v Basic Instinct...

Nope, to pa res nisem, mi je pa ona zelo fajn igralka[sm=smiley1.gif]. Mi je pa zmeraj zanimivo brat/poslušat, kako me različni ljudje vidijo - sama se ne bi opisala kot karizmatično, recimo. Zadnjič so tamali v šoli risali mamice in sem se sama sebi zdela takrat ful tečna, ker sem mela res ogromno na glavi, tamala me pa nariše z največjim nasmeškom in ko sem to komentirala, da mi je ful lep nasmeh narisala, je rekla: "Ja, kaj, če se pa skoz smejiš, pa da se ti zobki vidjo!" Sem se morala režat[sm=jezicek.gif]. Res se vidimo drugače, bi bilo ful zanimivo gledat od zgoraj - amapk lahko/naj to še počaka, da ne bo kdo narobe razumel, ap me bi jutri avto zgazil:D.




ronja -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (10.4.2014 21:17:04)

Lili, jup, to, kar si ti napisala pod fatalnost, jaz definitivno nisem[sm=jezicek.gif].




Stanislava_ -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (10.4.2014 21:40:19)

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa si fatalno žensko predstavljam tako, da se fatalna ženska povsem zaveda svoje privlačnosti in uživa v tem, da je ženska in da je privlačna in da se povsem zaveda vpliva, ki ga pusti na okolico in uživa v tem, da je opažena in da izstopa......zato jo pa tudi vsak opazi......pa če je nališpana ali ne nališpana......


Tu nekje. Niti ni treba, da posebej izstopa, ampak prej, da se jo opazi...in tako kot izraz femme fatale, da je na njen še nekaj francosko nonšalantnega.




ircomp -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (22.4.2014 13:13:54)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja
ircomp, nima ti kaj bit nerodno! Lej, v življenju pridejo take in drugačne težave, nisi nič ti tu kriva! Mislim pa, da bi vama res lahko pomagal kak terapevt, ker kot si že sama povedala - kompleksen problem in 100 zakajev, pa nič odgovorov. Verjetno še sam ne ve, zakaj mu ni. Pač mu ni - to je nekje globoko v njem, zakaj točno pa ti me seveda ne moremo povedat, ker je milijon možnosti in nimamo pojma, katera je prava: lahko je bil vzgojen tako, da je seks nekaj grdega in je ok, samo če delaš otroka (ala klasična stroga katoliška vzgoja), to se da potem s terapijo popravit, poznam tak par (isti problem kot vidva in sta ga rešila:), lahko je v resnici latenten homoseksualec ali pa je biseksualec,ki je trenutno bolj v homo fazi, lahko ima samo po naravi izrazito nizek libido, ker ima zelo nizek testosteron, itd... Vse to je naravno, normalno in ni nič narobe s tem, je pa fajn, da vesta, kaj je...


Pa mogoče veš kam sta hodila na terapijo?




fight4love -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (25.4.2014 0:57:14)

Situacija v kateri si ni enostavna. Pogovor ponavadi vse rešuje ampak praviš, da se noče pogovarjati. Vsekakor je tukaj bistvena težava. Poskusi nekako pripeljati zadevo do pogovora in lažje bo. Morda ti bo v vsaj malo pomoči spodnji članek, ki vsebuje podobne težave ...

http://mojpogled.net/tezave-resitve-v-partnerskem-odnosu/




mateyka -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (25.4.2014 10:44:31)

oh, še ena reklama za mojpogled [sm=smiley29.gif]




ronja -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (25.4.2014 10:58:46)

bom vprašala in sporočim, ok?




Stanislava_ -> RE: Ko si moški ne želi seksa... (25.4.2014 17:08:47)

IZVIRNO SPOROČILO: fight4love

Situacija v kateri si ni enostavna. Pogovor ponavadi vse rešuje ampak praviš, da se noče pogovarjati. Vsekakor je tukaj bistvena težava. Poskusi nekako pripeljati zadevo do pogovora in lažje bo. Morda ti bo v vsaj malo pomoči spodnji članek, ki vsebuje podobne težave ...

http://mojpogled.net/tezave-resitve-v-partnerskem-odnosu/



Kakšna zanič stran [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image].

Raje izboljšajte vsebino, namesto da smetite na vsaki temi!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]