patronažna sestra (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


beybk -> patronažna sestra (20.5.2010 19:09:32)

hey punce rabim eno informacijo in sicer ali moram po porodu sama poklicati patronažno sestro da pride k nama z novorojenčkom ali ni potrebno meni nič klicati?




tejči28 -> RE: patronažna sestra (20.5.2010 19:12:58)

k meni je prišla patronažna sama že 1x pred porodom in pol so jo tudi oni obvestlili.Jaz nisem nič klicala okoli.




ledenaa -> RE: patronažna sestra (20.5.2010 19:17:43)

Ne kličeš razen če ne boš na svojem stalnem naslovu




ursi -> RE: patronažna sestra (20.5.2010 19:24:22)

Odvisno, kako ste navajeni. Pri nas je bilo včasih potrebno po odpustu iz porodnišnice tisti zeleni karton isti dan odnesti v ZD. Sedaj pa samo pokličeš v ZD, izveš številko patronažne, ki hodi v vaš kraj, jo pokličeš in se sami menita naprej.




PC Baby -> RE: patronažna sestra (20.5.2010 20:36:58)

Nam so v porodnišnici dali seznam tel. štev. patronažnih služb v različnih ZD po Lj in nam naročili, da takoj po odpustu pokličemo.




egleria -> RE: patronažna sestra (20.5.2010 20:48:08)

jaz sem mogla v ZD nest neke papirje ki so mi jih dali v porodnišnici potem pa je prišla patronažna sestra..




Hanuši -> RE: patronažna sestra (20.5.2010 20:53:42)

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili




moci -> RE: patronažna sestra (20.5.2010 21:34:27)

IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili

točno. in tako je še vedno




žab*ca -> RE: patronažna sestra (20.5.2010 21:54:59)

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.




mini86 -> RE: patronažna sestra (21.5.2010 8:54:35)

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Nam so v porodnišnici dali seznam tel. štev. patronažnih služb v različnih ZD po Lj in nam naročili, da takoj po odpustu pokličemo.


isto..u bistvu smo že v  materinski dobili sezname




marantz -> RE: patronažna sestra (21.5.2010 10:08:59)

Sej ti bodo v porodnišnici povedali, drugače pa sama vprašaj. Je res od kraja do kraja različno. Pri nas si moral v zdravstveni dom sporočit, da si prišel iz porodnišnice :)




blaža -> RE: patronažna sestra (21.5.2010 10:10:44)


IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.


jaz imam stalni naslov v Kp, živim pa pol ure izven Kopra. Rodila sem pa v Izoli, tako, da sem si sama zrihtala oz sem poklicala v drugi ZD, ki mi je bil najbližje in povedala, da bom rabla patronažno.

Po moje, bi če ne lahko čakala celo večnost, pa je ne bi blo.




samado -> RE: patronažna sestra (23.5.2010 14:29:59)

IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

Iz Lj P ne sporočajo o rojstvu in smo morali takoj, ko smo prišli iz P poklicat v ZD. Naslednji dan je že prišla. Je bilo pa to lani junija. Mogoče se je že kaj spremenilo. So nas pa na to že v materinski šoli opozorili


Isto velja za kranjsko porodnišnico. Oni že nekaj časa ne sporočajo več v ZD (nevem, zakaj), so nam pa dali številko ZD. V torek popoldne smo prišli domov, v sredo zjutraj poklicali, v četrtek je patronažna prišla. Februarja letos.




Reby -> RE: patronažna sestra (23.5.2010 14:43:24)

Zaradi varstva osebnih podatkov moraš sedaj sama poklicati v ZD in se zmeniti s patronažno za obisk.




Anonimen -> RE: patronažna sestra (23.7.2010 18:22:39)

Zdravo!
Mi nismo nič klicali.ko sem šla iz porodnišnice domov ,sem tam dobila papirje za petronažno sestro ,je moj tisti dan nesel papirje v ZD in tako je naslednji dan sama prišla..to je to ...lp..




slovenka -> RE: patronažna sestra (3.8.2010 20:52:27)

V MB porodnišnici so sami poklicali patronažno - v ptujski ZD. Ni bilo treba nič meni sami... V prvo sem rodila na Ptuju (2 leti nazaj) in so tudi oni to uredili...




mišika159 -> RE: patronažna sestra (28.10.2010 11:20:36)

Pozdravljene. Imam eno vprašanje in sicer kar se tiče patronažnih sester. Pred nekaj leti je kolegica rodila v MB porodnišnici in po odpustu domov k njej ni prihajala patronažna sestra. Ni pa iz mariborske občine ampak ene izmed sosednjih. Zanima me če v mariborski občini prihaja na dom patronažna sestra ali ne. Hvala za odgovor.




vesna_b -> RE: patronažna sestra (28.10.2010 12:48:28)

IZVIRNO SPOROČILO: žab*ca

V Novem mestu so petronažne obvešćene s strani porodnišnice,tako da jih ni potrebno klicati.


ja, tako je. pa še ena full fajn je k nam hodila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Stran: [1]