Lastniki Deuter Kid Comfort II - pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Errai -> Lastniki Deuter Kid Comfort II - pomoč (16.7.2005 12:17:22)

Od včeraj smo ponosni lastniki tega nahrbtnika. Naredili smo tudi eno "turo" okoli bloka in mali je zgledal še kar zadovoljen. Imamo pa en problem - prodajalec v trgovini nam je rekel, da gredo otrokove noge v tiste zanke ob strani (tiste, s katerimi se, poleg sredinskega traku, regulira višina sedeža. V navodilih so označene s črko C.), tako da ima otrok pas čez zgornji del stegna. Ko pa smo to poskusili, je imel mali noge čisto narazen (skoraj špago je delal :) ) in ni bil najbolj srečen. Ko je imel noge proste, pa je bilo bolje. Kako ste pa vi dajali otroke v ta nahrbtnik? A so te zanke nujne, je brez njih otrok v nahbtniku manj varen?

Hvala za odgovore, Irena




malika -> Lastniki Deuter Kid Comfort II - pomoč (16.7.2005 13:26:34)

Mi našemu ne dajemo nogic tja, pa je čisto OK. V bistvu tega sploh nisem vedela :ups:, smo slabo prebrali navodila :zmeden2:




Errai -> Lastniki Deuter Kid Comfort II - pomoč (16.7.2005 13:30:07)

Saj v navodilih jaz tega tudi nisem našla. Samo tisti gospod, ki ruzake prodaja nas je opozoril.

Ma, po mojem tudi mi ne bomo nogic tiščali tja noter. Sem gledala album od Boštjana in se mi zdi, da jih tudi njegova punčka ni imela tako.




andrejaz -> Lastniki Deuter Kid Comfort II - pomoč (22.7.2005 23:46:50)

Mi nogic ne tlačimo v zanke - sicer pa še nisem dozdej zasledila da bi morali.




Stran: [1]