RE: Porodniška v času študija (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družinska zakonodaja



Sporočilo


Izabelina -> RE: Porodniška v času študija (17.9.2010 9:46:25)

kaj pa,če ga zavarujeva preko fantovih staršev, ker bodo prijavljeni na istem naslovu? 




zmajaz -> RE: Porodniška v času študija (17.9.2010 11:17:45)

Lej - saj sploh nisem prepričana, če je naslov pomemben ali ne - najboljše, da vprašaš na ZZZS. Če bi šlo prek njegovih staršev pa tudi nisem prepričana - prek tvojih bi 100% šlo, ker si že ti zavarovana prek njih, prek njegovih pa ne vem, če, ker tvoj ni upravičen, da bi bil zavarovan po njih. Tako daleč se pa ne spoznam več na te zadeva - najboljše, da pokličeš na ZZZS, razložiš situacijo, pa ti bodo povedali, kaj in kako.




dalia8184 -> RE: Porodniška v času študija (29.9.2010 14:35:10)

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

gaya a kar tako se lahko prijavi kot samohranilka[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Mislim halo -prijava[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]



Tukaj bi jaz dodala eno repliko, čeprav je že kar nekaj časa od te debate. 

Ne vem, kako lahko v tej državi nekateri še sploh moralizirate okrog tega, da nekateri izkoriščajo socialne pomoči itd., ko pa ja vsi vidimo, v kakšni državi živimo! Namesto, da bi zagotavljali delovna mesta, sploh takim kot sem npr. jaz (imam izobrazbo, izkušnje, mlada, zdrava - vse pogoje, da bi lahko delala) in spodbujali nataliteto, država več kot očitno ščiti tajkune in vse ostale podobne kriminalce, ki niti ne skrivajo, da kradejo državni denar in čez noč čudežno bogatijo. S tem bi se raje ukvarjali, ne pa z reveži, ki bi si radi nekaj ustvarili in tu pa tam prekršijo kako pravilo, da se dokopljejo do 200 eur na mesec, da imajo za hrano!!! Res žalostno... Ker zaradi takih, ki se lažno izdajajo za enostarševske družine in dobijo na ta račun par sto evrov več (da ravno ne životarijo z eno samo plačo), ne bo nihče od nas trpel. Trpimo pa in še bomo zaradi tistih, ki kradejo na veliko in se norčujejo iz cele države, ker jim tak noben nič ne upa. Malo si poglejte Vegradovo bivšo direktorico, pa Šrota in podobne. To so državne firme, niso neki mali privatniki in delajo škodo celi državi!




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]