Darilo za vzgojiteljico (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Julija08 -> Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 13:30:56)

Mislim, da smo se že enkrat o tem pogovarjale, pa prosim za predloge. Namreč, sem v svetu staršev (prvič) in ker se bliža konec leta in baje je navada da se kupi skupno darilo bi rada vedela kaj se običajno kupuje.

Nimam niti tel. niti mailov od staršev, tako da sem razmišljala, da bom napisala en dopis in jim ga vrgla v omarice in prosila naj mi pošljejo predloge na mail.
Ali se vam zdi preveč, če bi zbirali 10 € (nas je 14 v skupini) za 2 vzgojiteljici? Ker razmišljala sem, da bi se kupil en šopek rož za vsako, pa čestitka, ki bi jo vsi podpisali in pa kakšen darilni bon (samo kaj se mi pa ne sanja).
Ena vzgojiteljica je starejša (cca. 50-55 let) ena pa ful mlada in ne vem kaka masaža npr. starejši mogoče ne bi bila všeč, mlajši pa tudi vprašanje.....

uffffffffff sem se prav zasekirala....




FLOWR12 -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 13:44:19)

Meni se zdi 10 € veliko beri preveč.





FLOWR12 -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 13:55:01)

Če bi zbirali po 5€, bi zbrali 70€, kar pa tudi ni tako malo. Mi smo lani kupili učiteljici za konec šolskega leta košaro v kateri je bilo sveže sadje in darilni bon za masažo.

Darila pa je bila zelo vesela.




Luni -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 14:03:19)

Ful preveč, ampak res. Vedeti moraš, da so v skupini tudi starši, kateri komaj pregurajo mesec. Glede na izkušnje iz vrtca in šole ti povem, da je 2 € na osebo maximum!




Julija08 -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 14:07:30)

ja samo če bi hotel npr. šopek in bon za npr. masažo bi bilo to sigurno več kot 35€.




barbara b -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 14:14:50)

IZVIRNO SPOROČILO: Luni

Ful preveč, ampak res. Vedeti moraš, da so v skupini tudi starši, kateri komaj pregurajo mesec. Glede na izkušnje iz vrtca in šole ti povem, da je 2 € na osebo maximum!


Se popolnoma strinjam z Luni. Pri nas pobiramo tudi 2 €.
Darilo pa naj bo simbolično.
FLOWR je dala dobro idejo: košarica s sadjem, ali pa malo večja brisača in čokolada,....
10 € je veliko veliko preveč.




Julija08 -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 14:16:31)

ojoj, a tko, no bom se še mal pogovorila s starši kaj mislijo...ali pa vsaj 5€, če se pobira, to bi bilo potem 70 € za 35€ bi se pa že kaj našlo...




dps1 -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 14:43:02)

pri nas ne pobirajo nič.




ZARA -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 14:48:10)

Se strinjam s puncami. Meni se tudi zdi 10 € preveč. Če zberete po par € na otroka je čisto dovolj. Darilo naj bi bilo simbolično in ne kako potovanje v eksote.




Julija08 -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 15:04:36)

IZVIRNO SPOROČILO: dps1

pri nas ne pobirajo nič.



A potem vsak prinese kako malenkost al kako...no ne vem, jaz sem pač navajena, da za novo leto in ob koncu leta se pa ja mora prinesti neka pozornost, pa še vzgojiteljici sta super, boljših ne bi mogli dobit!!!

Če pa sam kupiš ne vem bombonjero pa kavico ali kaj podobnega te pa tud ne pride nič ceneje...




nejcko -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 15:16:16)

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Se strinjam s puncami. Meni se tudi zdi 10 € preveč. Če zberete po par € na otroka je čisto dovolj. Darilo naj bi bilo simbolično in ne kako potovanje v eksote.


[image]http://kofetkanje.mojforum.si/images/smiles/sm27.gif[/image]




mate0ja -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 15:22:07)

To da vzgojiteljica varuje tvojega otroka je njena služba. Zato dobi plačo. In če ste zadovoljni z njo, potem ji namenite kako malenkost. Mamo v žlahti vzgojiteljico in vsako leto dobi kako rožice, bombonjere, kako svečko, šalco ... najbolj je pa vesela daril, ki jih starši skupaj z otroki naredijo sami. Mislim, da je najbolje, da vsak sam nese nekaj po svojih zmožnostih, naj da vsak otrok nekaj unikatnega, kar si bo zapomnila. Z darili večje vrednosti pa lahko vzgojiteljico in pomočnoco spravite v zadrego, po deugi strani pa so tudi javne uslužbenke in pri njih velja poseben protokol kar se daril večjih vrdnosti tiče.




jakaracman -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 15:51:34)

Pri nas ne pobiram nič jaz dam vsako leto kaj, recimo šopek, pa rustika čokoladice.Dam pa obema enako.Lansko leto sta pa dobili locitane milo in svečko.




Splišni -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 15:53:17)

Meni se tudi zdi 10 evrov preveč, sploh se mi zdi karkoli pobirat čist mim.

Vsak naj kupi, če hoče, če mu je vzgojiteljica všeč, če ima tako navado ...     čisto odvisno od vsakega posameznika. In posiljevat ljudi, da morajo dat denar za darilo, ker se je nekdo tako spomnil, je meni mimo.

O.K., ne rečem ob zaključku vrtca, takrat še, ampak tudi takrat maksimalno po 5 evrov. Za vsak konec leta pobirat pa se meni ne zdi vljudno do ostalih staršev.




josephine27 -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 16:26:04)

moj mož je letos tud prvič v staršev in sva ravno gruntala kaj nardit. dobro da sem našla to temo :)[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




luka jan -> RE: Darilo za vzgojiteljico (25.5.2010 16:55:10)

Mi smo lani pobirali po 5 eurov, nato pa vsaki vzgojiteljici kupili veliko Svilanitovo kopalno brisačo in poleg dodali še vsaki eno kič ogrlico. Vse skupaj smo morsko dekorirali in je bilo prav lepo. Pa še vesele so bile.[sm=bravo.gif]
10 eurov je absolutno preveč, pri nas se mi je zdelo še 5 eurov veliko, predvsem za tiste ki že tako ali tako komaj pridejo iz meseca v mesec.




Stran: [1]