RE: kako obleči dojenčka v poletnih mesecih (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


LuLu -> RE: kako obleči dojenčka v poletnih mesecih (23.6.2013 14:46:59)

razumem [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

A obstaja kak prah, ki bi se po otroških podplatih posipal. odrasli vem, da ga imajo proti potenju.




Anonimen -> RE: kako obleči dojenčka v poletnih mesecih (23.6.2013 14:49:49)

Mogoče tisti puder za ritko? ... ker s kakimi antiperspiranti dojenčku ravno nebi šla kože mazat.




LuLu -> RE: kako obleči dojenčka v poletnih mesecih (23.6.2013 14:55:06)

 ja, nekaj za deca primerno. Za njih itak ni taka kozmetika. razmišljam samo "na glas"... kot smukec npr [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




astrid1 -> RE: kako obleči dojenčka v poletnih mesecih (23.6.2013 15:31:50)

Pač ga daš nekam, kjer ni gladko po tleh, pa ne bo padal. Tam, kjer so ploščice, pa naj bo v kakšni stajici. Puder lahko poliže s podplatov. Naša je že takšna, da bi ga.




anasal -> RE: kako obleči dojenčka v poletnih mesecih (25.6.2013 20:53:51)

živijo, hvala za ideje, sedaj ko se je ohladilo ima občasno tanke štumfke gor oz je bos in se ne poti tolk ker je hladnejše vreme, ja nažalost je zelo ''vroči tip '' in sem ga imela tudi nagega pred ohladitvijo, vglavnem tudi nag se je še vedno tako zelo potil v noge, naš bi tisti prah tudi takoj polizal dol, ker si noge pogosto v usta še tlači, imam ob kavču recimo une puzle, pa mu še na njih zdrsi, pol veste kako zelo potne nogice mora imeti, tudi na armaflexu mu drsi, v stajici mi pa po 10minutah znori, me soseda zvečer vedno heca da točno ve kdaj sme ga tla postavila [sm=smiley36.gif]

a mi lahko katera svetuje kje bi našla res zelooo zeloooooooo tanke nogavičke na katerih so stoperji? jaz sem gledala v pikapolinici in babycentru pa so taki kot jih že imamo doma, nevem kje bi še ''tanjše'' iskala... a svilene nogavičke z stoperji obstajajo? v takih bi se najbrž najmanj potil [sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]