|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neprof sttanovanja in davek
25.5.2010 15:35:21   
jasnika
Pozdravljeni,

mene pa zanima, lani smo se preselili v neprof stanovanje in že hitro dobili iz davčne za plačat okrog 50e, pač neki davek in sedaj smo tudi dobili, ampak jaz nobenega ki živi v neprof stanovanju ne poznam ki to dobi iz davčne.

Sem lani klicala na davčno in vprašala zakaj moramo to plačevati saj ni naše stanovanje in so rekli da pje pač tak zakon, in sem rekla zakaj ne dobijo drugi tega pa so rekli da nimajo vseh podatkovuser posted image user posted image  kdo živi v teh stanovanjih, sem tudi klicala na stan sklad pa so rekli da nimajo nič s tem da naj se obrnem na davčno????? 



Ali kdo ve kako je s tem?

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neprof sttanovanja in davek
25.5.2010 15:40:43   
ajataja
To je najbrž stavno zemljišče ki ga morajo plačat najemniki

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neprof sttanovanja in davek
25.5.2010 16:24:05   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

To je najbrž stavno zemljišče ki ga morajo plačat najemniki


Tako je.


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neprof sttanovanja in davek
25.5.2010 17:34:48   
enea
Ja res je, tudi mi živimo v neprofitnem stanovanju od stanov. sklada in smo tudi lani dobili položnico, sem pa tudi potem jaz klicala na ss, in upravnika, kjer so mi obrazložili, da je po novem zakonu tako, da stavbno zemljišče plačujejo najemniki in ne lastniki,... kr neki,..user posted image

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neprof sttanovanja in davek
25.5.2010 19:24:43   
jasnika
No ja pol pa bo že, samo res ni fer da eni plačujemo, eni pa ne,...sicer pa tak pač je ne,...

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neprof sttanovanja in davek
26.5.2010 12:23:30   
sazi
, da je po novem zakonu tako, da stavbno zemljišče plačujejo najemniki in ne lastniki,... kr neki,..user posted image


zadeva se imenuje "Nadomestilo za uporabo stavbnega zemljišča" - torej je logično, da to plača uporabnik stavbnega zemljišča in ne lastnik.

Je pa res neumen sistem, da eni plačujejo in drugi ne - sploh z izgovorom, da nimajo podatkov.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?