|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ČATEŽ
27.5.2010 9:06:13   
nina131
Pozdravljeni,

imam eno vprašanje, za vikend bi radi šli v Čatež pa me zanima, kje je možno ugodno prenočiti, da ne bi spali v hoteli, ampak kje v bližini toplic.

Prosim za pomoč.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 10:42:48   
petruska
Vsekakor je bolje, da ste nastanjeni kar v samem počitniškem naselju v čateških toplicah. Za otroke zelo zanimivo in poskrbljeno. Je veliko igral, indijansko naselje, pa gusarski zaliv,...Na Bolhi lahko najdeš veliko kontaktov za oddajanje hišk ali počitniških prikolic, ki so še cenejše.
Mi smo za hiško odšteli 30 € na dan.

(odgovor članu nina131)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 11:04:29   
eva1
Včeraj sem tuhtala, da bom tole temo odprlauser posted image ..tut mi bi šli..sam men s te cene 80, 90 € ful predrage..kje pa ste dobili hiško za 30€? Daj kakšen link prosim!

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 14:07:43   
maja1488
Mi smo bli že 2 leti zapored v enih privat apartmajih v termah. A če napišem link je reklama user posted image

Cene se ne spomnem kakšne so bile.  apartmaji-catez.si je pa spletna stran

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 15:44:38   
poli*
Jaz ravno te dni urejam vikend počitnice za nas.
Tako je: najprej sem brskala po bolhi in oddala povpraševanje za eno mini hišico, ki je zelo ugodna ... sam kaj, ko folk ni resen in se 4 dni sploh niso oglašali na tel..... user posted image
Naj vas ne zavede, da je cena apartmaja od Toplic 83E, ker tu noter so vštete tudi do 3 vstopnice za bazene.
Če to odšteješ (posamezna karta za 1 osebo je 13,5€), te pride za 2 osebi apartma 56€ na dan, kar se mi zdi ok.... če so pa 3 osebe je pa še tolk bl ugodno zarad kopanja. 

Mi bomo šli pet.-nedelja, plačali bomo 166€ in tu not sta všteta 2 dni kopanja (kar je za nas več kot dovolj.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 17:08:25   
eva1
jaz sem danes prebrskala vse možno...sem našla hiško, za 40€ na dan(seveda brez kart)...ki ima prost termin za 3 dni med tednom..pol sem seštela še 3x 3-urne karte (26€-celodnevnih ne mislim jemat, ker imamo še dojenčka, pa nam ne bo znesl 2x it v bazen)..pa pride to 66€ na dan..pa še taksa.....hodiča okol 200€ nas bo prišlouser posted image a ni to drago no???

< Sporočilo je popravil eva1 -- 27.5.2010 17:10:26 >

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 17:21:47   
luka jan
Mi damo 50 eurov na dan za app. pa v to ceno je vštetih 5 kart za kopanje.
Če se gremo samo kopat, brez da ostanemo dol, nas karte pridejo dražje. Tako da si vsake toliko časa vzamemo app in gremo dol.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 18:00:49   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Mi damo 50 eurov na dan za app. pa v to ceno je vštetih 5 kart za kopanje.
Če se gremo samo kopat, brez da ostanemo dol, nas karte pridejo dražje. Tako da si vsake toliko časa vzamemo app in gremo dol.user posted image


ja vrjetno prek službe, al kako?

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 18:33:35   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Mi damo 50 eurov na dan za app. pa v to ceno je vštetih 5 kart za kopanje.
Če se gremo samo kopat, brez da ostanemo dol, nas karte pridejo dražje. Tako da si vsake toliko časa vzamemo app in gremo dol.user posted image


ja vrjetno prek službe, al kako?



Ne, čisto tako kot lahko vsak. Apartma je res v lasti enega podjetja, ampak ker njihovi ne letujejo ga dajejo v najem.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ČATEŽ
27.5.2010 20:04:10   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Mi damo 50 eurov na dan za app. pa v to ceno je vštetih 5 kart za kopanje.
Če se gremo samo kopat, brez da ostanemo dol, nas karte pridejo dražje. Tako da si vsake toliko časa vzamemo app in gremo dol.user posted image


ja vrjetno prek službe, al kako?



Ne, čisto tako kot lahko vsak. Apartma je res v lasti enega podjetja, ampak ker njihovi ne letujejo ga dajejo v najem.


No kaj mi lahko poveš katero podjetje je to...lahko tudi na ZS

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ČATEŽ
28.5.2010 22:22:05   
luka jan
eva1 imaš zs.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?