Dekorativne figure za torto (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


Drnula -> Dekorativne figure za torto (2.6.2010 12:29:28)

Kje imajo dobro izbiro okraskov in fuguric za dekoracijo tort?

Iščem pikapolonice, srčke, rožice (in krtke), kar si punca želi na torti. V Postojni od naštetega najdem samo nič posebej lepe rožice. Kje v LJ? Vrhnika? Logatec?




Naja31 -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 15:30:54)

Pekarna Vrhnika na Brnčičevi v Črnučah.
Nisem še bila tam, ampak pravijo, da je velika izbira.




Jessy -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 15:37:38)

V Pekarni Vrhnika že res imajo, ampak za masovno peko!

Jaz običajno dobim kaj v Tušu ali Mercatorju. Je pa zadnjih nekaj let zelo klavrna izbira in dvomim, da boš vse to dobila, če sploh kaj.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Sacherca -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 15:56:44)

V hipermarketu Mercator sem ze videla Medo Pooh figurice,tiste male roza srcke,bisercke....Pa ELecler tudi ima kar nekaj.




Luni -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 15:58:26)

V Cerknici Delikatesa: ful izbira!




khurde -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 16:37:47)

lj, podhod ajdovščina, če vstopaš tam, kjer je skb banka, prideš direkt pred eno trgovinco, se mi zdi, da se ji reče "bon bon", nisem pa zihr. imajo precej manjša pakiranja kot pekarna vrhnika na brnčičevi. ko sem tam gledala, so imeli pikapolonice in rožice. ni pa nujno, da imajo vedno, ker sem takrat iskala metulje, pa jih je zmanjkalo.

sem pa tam potem kupila marcipan, barve za marcipan in sama naredila metulje in pikepoke. preprosta zadeva, kot da bi delal iz plastelina.




honey -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 18:02:42)

V Logatcu boš zelo težko kaj dobila, pa na Vrhniki tudi ne. Žal, ti ne preostane drugega, kot Ljubljana.




zvezdica_1 -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 21:16:24)

kaj pa na štajerskem koncu je kaj-maribor, celje....
rabim za eno posebno torto, pa v trgovinah-špar, mercator... ni ravno neke izbire....




baja* -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 21:22:57)

zvezdica poglej v Bigi na ptuju

http://www.biga-ptuj.si/




Drnula -> RE: Dekorativne figure za torto (2.6.2010 22:34:58)

IZVIRNO SPOROČILO: Luni

V Cerknici Delikatesa: ful izbira!


V Cerknici Delikatesa: ful izbira!


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] res ??? nikoli pomislila.

Khurde - hvala, mogoče, če v cerknici ne dobim




ljupka -> RE: Dekorativne figure za torto (3.6.2010 1:22:05)

Jaz sem naročila kr po pošti iz pekarne Vrhnika Brnčičeva 13,winxice vseh 6 za 10 € ,slaščičarka mi je eno prodajala za 6€!
Sem zelo zadovoljna!Jaz ti priporočam,da pejdi tam,dobiš vse kar želiš!in ne zdi se mi drago!




zvezdica_1 -> RE: Dekorativne figure za torto (3.6.2010 8:21:28)

hvala. to pa je že dosti bližje kot pa ljubljana....
seravno danes lotevam ene čokoladne torte... tak, za razvajanje v teh deževnih dneh




Stran: [1]