barvna kombinacija??? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


zelda35 -> barvna kombinacija??? (9.6.2010 18:22:28)

Prosim mnenja... kakšne čevlje obuti k dolgi rdeči obleki?
srebrne+srebrni nakit[sm=zmeden.gif]

rdeče+ rdeč nakit[sm=zmeden.gif]

bele+ bel nakit[sm=zmeden.gif]

kaj naj obleče moj, da bi se barvno usklajevala?

Pomoč, modne izvedenke[sm=smiley36.gif]


Hvala

Lep dan!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (9.6.2010 18:53:37)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




hubi -> RE: barvna kombinacija??? (9.6.2010 19:23:40)

Bež ali črne, sandale z visoko peto. On je lahko črn, z rdečo ali črno srajco pa obratno kravato (črna na rdečo ali rdeča na črno).




Felicita -> RE: barvna kombinacija??? (9.6.2010 19:55:57)

jest bi dala črne čevlje in kombinirala s črno... od tvojih kombinacij pa samo belo.

s črno tudi on lažje kombinira pomoje.




zelda35 -> RE: barvna kombinacija??? (9.6.2010 20:35:25)

Hvala [sm=smiley1.gif]

je pa problem[sm=smiley13.gif], črne barve čevljev in nakita na poroki ravno ne bi imela, čeprav mi je všeč....




Sibil_ -> RE: barvna kombinacija??? (9.6.2010 20:43:02)

Jaz bi črno, mogoče bi pasala še kakšna temno siva, odvisno od rdeče kolk vpadljiva je.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




zelda35 -> RE: barvna kombinacija??? (9.6.2010 20:52:20)

kaj pa v lase[sm=zmeden.gif]

zdaj sem pa že tečna, verjamem[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Taddy78 -> RE: barvna kombinacija??? (10.6.2010 13:33:04)

Če dobro skombiniraš črne dodatke in čevlje, noben sploh opazil ne bo.
Če ne gre za tvojo poroko, potem partner ne rabi bit usklajen s tabo, če pa je, ima črno obleko in rdečo kravato.

Bi pa jaz vsekakor bila za srebrno kombinacijo.

kaj pa v lase? Torej se ti ženiš?




zelda35 -> RE: barvna kombinacija??? (10.6.2010 19:54:58)

Taddy78 ja, ženim se[sm=smiley36.gif]
je pa tak, da imam rezervirano dolgo temno rdečo obleko zelo preproste padajoče linije...imela sem jih na sebi preveč...ko sem se pa oblekla to je pa bila reakcija prodajalke, mene in moje prijateljice Wooow[sm=bravo.gif]
sem si pa zamislila ob sebi svojega v sivo srebrni obleki...in tu se zatakne[sm=zmeden.gif]
je ali ni prava kombinaciaj[sm=zmeden.gif]
če bo v črnem, se bojim, da bo vse skupaj preveč temno[sm=smiley13.gif]




Taddy78 -> RE: barvna kombinacija??? (10.6.2010 21:42:37)

Hmmm...če je obleka temno rdeča bo bela preveč izstopala, črna bo vse še potemnila...jaz mislim, da bi srebrna najbolj pasala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
za tvojga pa bi kombinacija, ki si jo napisala bila pomoje fuuul dobra (naj proba dobit kje kravato v isti barvi, kot je tvoja obleka)...




zelda35 -> RE: barvna kombinacija??? (10.6.2010 21:47:53)

torej srebrna[sm=bravo.gif]

bom še pa za mnenje vprašala prodajalko, ko si grem po obleko, upam, da bo kaj dobrega predlagala[sm=smiley1.gif]

če se dovolj dobro poznam, mislim da bo res srebrna zmagovalna kombinacija[sm=smiley1.gif]




Bizibee -> RE: barvna kombinacija??? (10.6.2010 23:08:21)

Srebrna in rdeča kombinacija deluje ceneno. Lahko narediš kompromis s sivo barvo. Torej sivi čevlji in siv nakit (ne srebrn). Partner lahko ima sivo obleko z rdečo srajco (enakega odtenka kot tvoja obleka) ALI (!) rdečo kravato (enakega odtenka kot tvoja obleka).




zelda35 -> RE: barvna kombinacija??? (11.6.2010 13:44:12)

tak, pa sma oblečena[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

jaz samo še počakam na nekaj popravkov na obleki.

Njegova obleka je siva, kravata siva, srajca pa v rdeči, v enaki barvi kot moja obleka zgleda fenomenalno...

Moji dodatki, siva torbica, sivi nakit, samo čevlje še morama poiskati za oba[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]