amnioskopija (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


pikka -> amnioskopija (19.7.2005 14:28:26)

Ali je imela mogoče katera amnioskopijo? Zanima me, kako to izgleda in če kaj boli ...

Hvala.




Talči -> amnioskopija (19.7.2005 14:33:20)

http://ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=25962&idk=86

Tu poglej.
LP
Talči




Mina1 -> amnioskopija (19.7.2005 14:36:06)

To je podobno kot navaden ginekološki pregled, mogoče malček bolj neprijetno, pregledajo pa barvo plodovnice, tako da če je slučajno že motna ali pa zelena te pošljejo rodit, če je zelena je možno da greš pod nož ker pol je že panika.

Tako nekako,

pa-pa Mina1




Amoss -> amnioskopija (19.7.2005 16:51:22)

Ja meni so jo naredili.Pa naj ti povem da ker nisem bila nič odprta in sem imela še cel maternični vrat in so mi amnioskopijo delali 14 dan čez PDP me je bolelo kot svinja (se opravičujem izrazu), ampak res full me je bolelo, pa vso me je razmesaril, da me je še 14 dni peklo ko sem šla lulat, vse je bilo krvavo, ko je končal.Ampak to zato ker nisem bila odprta in je bilo na silo, kako pa je drugače pa ne vem.Povem ti samo da me v življenju ni še nič tako bolelo kot sedaj to.Pa da ti povem da so mi naslednji dan naredili CR in je bila plodovnica že zello umazana.




Amoss -> amnioskopija (19.7.2005 16:52:15)

Aja, gre pa notri s takšno palico in potem ne vem kaj naredi, ker sem jokala od bolečin in nisem niti trenutek pogledala kaj dela.




marta2 -> amnioskopija (19.7.2005 17:10:44)


Meni so jo delali, pa ni tako hudo bolelo, sem pa začela krvaveti in sem šla kar direkt v porodno. Izgleda kot normalni ginekološki pregled.

Srečno




pikka -> amnioskopija (19.7.2005 19:32:48)

Punce, kdo in kje so vam jo delali?

Čist sem prestrašena ...




Amoss -> amnioskopija (19.7.2005 23:35:55)

Meni so delali v mb porodnišnici, Dr.Ognjenović, po mojem mnenju super zdravnik, bolelo pa jr baje zato, ker še bič ni bilo pripravljeno tam spodaj, baje da skoraj nič ne boli če si že kaj odprta.




Stran: [1]