Ali katera pozna.... (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Aljakop -> Ali katera pozna.... (19.7.2005 18:19:10)

..punco/mamico Sašo iz Kranja, ki je danes v Jani ( na strani Velika Janina preobrazba ). Ima punčko Pino:duda:, piše pa da je na porodniški in da veliko surfa po netu in klepeta z mladimi mamicami:) - mogoče na RR-ju? Me prav zanima kera je..;) Joj, moj firbec mali:)-:)-
Nič posebnega, samo sem hotela vedeti če tu gor visi:)-:)-




kofetek2010 -> Ali katera pozna.... (19.7.2005 18:25:39)

poglej med rojstnimi dnevi naših :duda: mogoče jo pa najdeš in nam potem poveš :)-




Blink1 -> Ali katera pozna.... (19.7.2005 18:26:33)

Hmm...mogoče pa je MON mislila:zmeden2:




Aljakop -> Ali katera pozna.... (19.7.2005 18:44:45)

;)ja,ja...lahko tudi na MON-u.nisem se spomnila..
Ajde,gem čekirat:)- namesto da bi delala,samo me je danes ena ''sodelovka'' ( honorarna študentka ) tako razjezila:(:( da namesto da delam listam časopise...
Sem jo prosila če me lahko v pon. zamenja ( delamo dve izmeni, enkrat dop. enkrat popoldne ) ker nimam varstva za tamalo ( moj:love: tudi dela v turizmu:( in ima tudi popoldansko izmeno, noni delata.. ) in ona meni da kaj jaz težim, da sem ji itak dolžna eno zamenjavo..ful me nap*****..Jao, sem bila :grrr: ko:hudicek: Halooo!!¨jaz imam družino...





Tiki -> Ali katera pozna.... (19.7.2005 22:36:30)

To je skoraj sigurno naša Lunca1, ker Pina je kar redko ime. Moram jutri Jano pogledat. No, upam, da se ne motim.




india -> Ali katera pozna.... (19.7.2005 22:41:49)

Ja in Lunci je ime Saša, tudi to je res!!!!:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Lunca1 -> Ali katera pozna.... (21.7.2005 6:51:45)

:), pa ste me našle.

Samo teksta pa ne bi komentirala, ker oni to kar tako mal napišejo, tretjina je res, ostalo pa tko tko. Ker na primer ne vem, da je moj največji hobi kuhanje in pečenje (me je vprašala če kuham in pečem - pa sem rekla, da pečem iz preventive raje ne - kilce):zmeden: ali pa da se mažem z univerzalno kremo za obraz - halo, ne da bi vedla:)-. Pa tisti ki me poznajo itak vejo, da ne bi rekla, da sem čisto prerojena:). No zdaj bolj razumem znane osebe, ki se jezijo nad komentarji v časopisih.




Stran: [1]