Uvala Sapavac na otoku Viru (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Počitnice na Jadranu



Sporočilo


MajaPRO -> Uvala Sapavac na otoku Viru (11.7.2010 13:19:07)

Pozdravljeni!

Ali je že kdo počitnikoval v uvali Sapavac na otoku Viru? Zanima me plaža (urejenost, gneča, senca ipd.). Naj bi bila mivka, kar nam odgovarja, ker imamo mala otroka.
Na netu ni koristnih informacij - le splošne o Viru...


Hvala za pomoč!

LP Maja




maca81 -> RE: Uvala Sapavac na otoku Viru (11.7.2010 13:47:16)

V uvali Spasavac nisem bila, bila pa sem na Viru. Meni ni bilo všeč, precej umazano, brez sence,zelo malo življenja. Netipično obmorsko letovišče. Jaz ne bi šla več na Vir. 




Bojana82 -> RE: Uvala Sapavac na otoku Viru (11.7.2010 19:52:46)

Jaz osebno še nisem bila tam......bila pa je moja prijateljica, ki pa je otok zelo skritizirala, podobno kot je napisala že moja predhodnica! Jaz se tja nebi odpravila!




Tula -> RE: Uvala Sapavac na otoku Viru (11.7.2010 22:26:45)

Živijo!

Hm, jaz pa bi ti rekla takole: Sapavac je edina plaža, ki je otrokom prijazna, ker je rumena mivka in prijetna topla plitvina. Kamp je pod debelo senco borovcev in meni je tam najbolj všeč, od vseh plaž na Viru (hodim tja že 9 let). Mestna plaža je sicer ok, ker je kamenje, ni pa milimetra sence. Del Vira, kjer je Sapavac, je še najmanj naseljen, ker je na samem Viru več kot 50.000 vikendov, groza!

Če te še kaj zanima, mi pošlji sporočilo! [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Lep pozdrav!




Stran: [1]