Katera revija za 2-letnega otroka? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Knjiga, film in glasba



Sporočilo


memole80 -> Katera revija za 2-letnega otroka? (25.7.2010 22:30:15)

Zanima me ali je katera naročena na kakšno otroško revijo, za otroke od 2 let naprej? Katero priporočate? Zelo nam je všeč Cicido, ne poznamo pa drugih....

Hvala.




ledenaa -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (25.7.2010 23:02:10)

Sposojaj si otroške revije  v knjižnici




memole80 -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (25.7.2010 23:09:57)

Hvala, ampak to ni to. Prvo kot prvo bi vse strgala in tudi običajno se vedno kaj dobi zraven-ali kakšen CD ali pa karkoli za ustvarjati in stričt.




katra55 -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (26.7.2010 7:24:06)

Mi imamo Cicido. 




country -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (26.7.2010 9:07:08)

Naša ima Cicido in Moj mini planet. Sedaj je stara tri leta in ne trga več toliko, ampak pri dveh letih pa številka ni dočakala naslednje cela. Jih pa strašno rada gleda, vse skupaj prebereva, pesmice se naučiva tudi na pamet. Super so tudi zgodbice kjer so določene besede narisane namesto napisane. Take bereva s prstom in kjer je slikica ona "prebere". Pa nalepke so tudi zakon, samo ne vem zakaj jih potem ko so nalepljene odlepi[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Je pa še precej podobnih revij za otroke, ki pa jih jaz ne poznam dobro, npr. Ringarajine iskrice, Bomi, ...




ksenija12 -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (26.7.2010 9:10:52)

mi imamo Cicido in sta nad njim oba navdušena..ostalih ne poznam, sem jih sicer preletela, ampak se mi zdi Cicido še zmeraj takšna 'klasika'.




špelin@ -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (26.7.2010 9:11:06)

Tule jih imaš na dveh straneh navedenih en kup (no, niso vse za najmlajše), potem pa prelistaj vsako v knjižnici, da vidiš, če ti kakšna ustreza.

http://www.vserevije.si/Otroske-revije.html





jajula -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (26.7.2010 10:59:53)

IZVIRNO SPOROČILO: ksenija12

mi imamo Cicido in sta nad njim oba navdušena..ostalih ne poznam, sem jih sicer preletela, ampak se mi zdi Cicido še zmeraj takšna 'klasika'.


enako. pa tud strga ne revije, pa ful je navdušena nad nalepkami, ki so notri. navsezadnje pa se ji zdi nobel, da tud poštar nekaj samo zanjo prinese[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




pikapikica83 -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (26.7.2010 18:12:39)

Mislim, da sta Cicido in Zmajček najbolj kvalitetni reviji, namenjeni mlajšim otrokom. Mini moj planet je tudi super za spoznavanje živali.
Dobi se še precej drugih, vendar niso ravno primerne za 2-letnike.
Ringarajine iskrice so za starše in otroke (pol - pol), vendar so not predvsem pobarvanke in naloge za starejše od 2 letnikov. 




Zala_nova -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (30.7.2010 9:53:52)

meni se zdi fajn ena nova, ki je povrh vsega še brezplačna - in ima notr igre, pa velik poučne vsebine - za različne starosti je drugač. lihk za 2 leti ni, ampak mal več. čeprav majo napisan, da je od 4 let naprej, komot ene stvari že mlajšim prebereš. super je to, da je ekologije velik notr, ker to bo za otroke ful pomembn. drugače se kar preko linka naročiš www.modri-jan.si (pa tam en gumb najdeš naroči revijo - ja to majo mejčk čudn) in ti jo pošljejo domov. jst sem jo dobila v dobrem tednu.




memole80 -> RE: Katera revija za 2-letnega otroka? (30.7.2010 15:40:41)

Odločili smo se kar za Cicido. Zmajček je že za večje.




Stran: [1]