Kam plačat položnico? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


ceste -> Kam plačat položnico? (28.7.2010 9:32:47)

Namreč...vse plačujemo preko klika, tokrat pa ne bo šlo, jutri pa imam rok za plačilo položnice v vrednosti 900 evrov.
Kam naj grem plačat? Na pošto ali na banko? Naredila pa bom kar prenos iz bančnega računa!
Kakšne so provizije?




špelin@ -> RE: Kam plačat položnico? (28.7.2010 9:36:31)

IZVIRNO SPOROČILO: ceste
Namreč...vse plačujemo preko klika, tokrat pa ne bo šlo, jutri pa imam rok za plačilo položnice v vrednosti 900 evrov.
Kam naj grem plačat? Na pošto ali na banko? Naredila pa bom kar prenos iz bančnega računa!
Kakšne so provizije?

Zakaj ne? Jaz sem (ob nakupu avta) preko spletne banke poravnala bistveno višji znesek.




emma83 -> RE: Kam plačat položnico? (28.7.2010 9:40:56)

IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Namreč...vse plačujemo preko klika, tokrat pa ne bo šlo, jutri pa imam rok za plačilo položnice v vrednosti 900 evrov.
Kam naj grem plačat? Na pošto ali na banko? Naredila pa bom kar prenos iz bančnega računa!
Kakšne so provizije?


Če ne gre preko klika, je najbolj ugodna varianta v banki, ker pošta zaračuna 1% provizije od zneska nad 300 € (se mi zdi, nisem 100%).

Drugače pa ima špelin@ prav, jaz sem tudi za avto plačala preko spletne banke nekajkrat višji znesek od omenjenega.




RAKICA2007 -> RE: Kam plačat položnico? (28.7.2010 9:44:03)

IZVIRNO SPOROČILO: ceste

Namreč...vse plačujemo preko klika, tokrat pa ne bo šlo, jutri pa imam rok za plačilo položnice v vrednosti 900 evrov.
Kam naj grem plačat? Na pošto ali na banko? Naredila pa bom kar prenos iz bančnega računa!
Kakšne so provizije?


plačaj preko Klika, nato pa si daj na print... in v banko pojdi po potrditev, če že moraš imeti potrjeno.
Drugače pa tale potrdilo ki si ga lahko sama izpišeš je verodostojno in pomeni plačilo (če ni plačila, se tudi potrdilo ne izpiše)

upam, da sem ti kaj pomagala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




jakipaki83 -> RE: Kam plačat položnico? (28.7.2010 13:12:39)

Na kliku obstaja tudi možnost, da naročiš potrdilo po pošti. Stane 80 centov. Tako da ne razumem, zakaj ne prelko klika?




Isabellabina -> RE: Kam plačat položnico? (28.7.2010 13:40:18)

Tud meni ni jasno zakaj ne preko klika.Jaz sem plačevala še večje zneske preko 2.000 e in nikoli ni bilo problema.Zadnje sem plačala položnico za Mercator v vrednosti 1008,84 e....le ta je bla na BN02,vse ostale pa na klasično položnico.Jaz si vedno vse kopiram in spravljam,da imam dokaz da je plačano.




RAKICA2007 -> RE: Kam plačat položnico? (28.7.2010 14:48:12)

IZVIRNO SPOROČILO: jakipaki83

Na kliku obstaja tudi možnost, da naročiš potrdilo po pošti. Stane 80 centov. Tako da ne razumem, zakaj ne prelko klika?


to je res in trajatja do 3 dni, da dobiš uradno potrdilo na dom...
drugače pa je v arhivu plačil možnost tudi natisni potrdilo in to potrdilo je enako verodostojno kakor tisto potrdilo, ki ti ga iz banke pošljejo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]