a kera dela prmanentni makeup? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Lepota in moda



Sporočilo


principessablu -> a kera dela prmanentni makeup? (3.8.2010 22:21:38)

ciao,ene 4 leta nazaj sem si dala obrvi nardit,pa je full zbledel,bi si naredila,pa ta oseba ne dela več...želele bi kakšno preverjeno,da dela dobr v Ljubljani ali pa če na dom pride...mi je vseen,pa da ni predrago seveda,,,no a pozna katera kakšno punco?




zvezdan -> RE: a kera dela prmanentni makeup? (4.8.2010 8:47:06)

Tudi mene to zanima. Sicer si nisem še nikoli dala obrvi permanentno narisat ampak glede na to da mi ne rastejo preveč oz. na vseh delih enakomerno razmišljam o tem. Strah me je da bi zgledalo ful umetno. Kako si bila ti zadovoljna s tem?

Oprosti vem da ni odgovor na tvoje vprašanje ampak me res zanima.




Biba Buba -> RE: a kera dela prmanentni makeup? (4.8.2010 12:47:56)

Zivjo!

Imam permanentni make-up obrvi. Nic ne zgleda umetno, vsaj pri meni ne. So dlacice cez in se ne opazi kar tako. Noben se ni opazil. Res pa je, da sem sla samo po liniji svojih, no, malenkost sem konec dvignila, nic pretirano. 

Delala mi jih je ena gospa, ki pride iz Beograda(poceni zelo). Full zadovoljna!
Lahko se pozanimam kdaj pride spet-ponavadi od septembra naprej.




principessablu -> RE: a kera dela prmanentni makeup? (4.8.2010 13:04:08)

no dej pozanimaj se please...sem že slišala za to gospo...jaz sem tud full zadovoljna...




zvezdan -> RE: a kera dela prmanentni makeup? (4.8.2010 13:59:30)

enkrat sem se z neko kozmetičarko pogovarjala pa mi je rekla, da moraš to parkrat priti na "tole risanje". Ali je to res? Kako sploh to zgleda...koliko časa traja in kakšne so okvirne cene? Bi se tudi jaz priporočila za to gospo iz Beograda




principessablu -> RE: a kera dela prmanentni makeup? (4.8.2010 19:02:43)

ja jaz sem šla 2 krat,plačala 200evrov in to je to...




Biba Buba -> RE: a kera dela prmanentni makeup? (6.8.2010 15:51:51)

Jaz sem sla dva krat, naj bi drzalo do 3 let. Placala sem 180 eur lansko leto, mogoce je zdaj drazje. Trajalo je priblizno 30 min. Pa ne boli tok, ker ti nasprica z necem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].

No, gospa iz Beograda pride enkrat januarja. Lahko vam dam stevilko od njenega prijatelja. Javite na zs.




blaža -> RE: a kera dela prmanentni makeup? (6.8.2010 16:20:10)

A bo kaka slikica?[sm=smiley1.gif]




principessablu -> RE: a kera dela prmanentni makeup? (8.8.2010 21:45:36)

ah do januarja je pa res dolga,jaz bi šla septembra...vseen hvala




Stran: [1]