Zbledel račun (Hofer) - garancija? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


špelin@ -> Zbledel račun (Hofer) - garancija? (5.8.2010 20:45:04)

Zanima me, če lahko v trgovini (natančneje: zanima me za Hofer) pridobim kopijo računa (za uveljavitev garancije), ker mi je original zbledel do nerazpoznavnosti.

Ja, vem, da bi ga morala skenirat, too late.

Zadevo sem plačala z bančno kartico, imam št. transakcije in datum.




nanč -> RE: Zbledel račun (Hofer) - garancija? (5.8.2010 21:11:27)

Ravno zadnjič je kupcu pred mano trgovka v Hoferju rekla(ki je nekaj kupil),da naj fotokopira račun,ker hitro zbledi.Očitno res.Za ostalo žal nevem,pa javi kako si rešla.Lp




špelin@ -> RE: Zbledel račun (Hofer) - garancija? (5.8.2010 21:17:02)

IZVIRNO SPOROČILO: nanč
Ravno zadnjič je kupcu pred mano trgovka v Hoferju rekla(ki je nekaj kupil),da naj fotokopira račun,ker hitro zbledi.Očitno res.Za ostalo žal nevem,pa javi kako si rešla.Lp

Eh, saj od lani naprej (ko smo prišli do skenerja), imam vse račune poskenirane, od predlani pa dotičnega žal ne. Tudi če se po buči kresnem, ne bo nič drugače.

Torej moje vprašanje še vedno ostaja odprto.





melanija -> RE: Zbledel račun (Hofer) - garancija? (5.8.2010 21:37:09)

Po moje se bi dalo, nekaj podobnega se je zgodilo tašči- samo da je račun zgubila. Je isto šla z št. TRR in datumom in so ji na novo sprintali račun.




špelin@ -> RE: Zbledel račun (Hofer) - garancija? (5.8.2010 21:59:19)

IZVIRNO SPOROČILO: melanija
Po moje se bi dalo, nekaj podobnega se je zgodilo tašči- samo da je račun zgubila. Je isto šla z št. TRR in datumom in so ji na novo sprintali račun.

Hvala ti za tole informacijo, res srčno upam, da se bo dalo. Še celo približne ure sem se spomnila. Pa na tisti dan sem v dotični poslovalnici edina kupila točno ta artikel [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




špelin@ -> RE: Zbledel račun (Hofer) - garancija? (6.8.2010 15:40:17)

Auč, kako hitro je zdrsnila moja tema na drugo stran...

Menda dobimo kopijo računa, sporočim zvečer.




špelin@ -> RE: Zbledel račun (Hofer) - garancija? (6.8.2010 19:40:01)

Dobili dvojnik računa, brez problema [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]