menjave (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Zbirateljstvo



Sporočilo


študentka Mici -> menjave (10.8.2010 17:51:16)

Mene pa zanima komu nisem poslala nič v zameno, če sem se dogovorila za menjavo? NAj se opogumi in napiše tukaj, da se mu javno opravičim, ne da me obirate po zasebnih sporočilih.
Ema 111 ti dobiš, ker sem bila danes v nabavi, tako kot sem ti tudi napisala.

Sem še komu kaj dolžna?




Beckie -> RE: menjave (10.8.2010 18:31:44)

Z mano si dosedaj še vedno pošteno menjala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




študentka Mici -> RE: menjave (10.8.2010 18:42:25)

Hvala Beckie.




ema111 -> RE: menjave (10.8.2010 19:07:37)

ja, meni si se danes po enih 12 dnevih javila, da mi pošlješ zmenjeno menjavo tako, da ni problema [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




študentka Mici -> RE: menjave (10.8.2010 21:30:53)

JAvila sem ti že prej, da dobiš kar sva se dogovorili. Vmes si me pa vprašala, da naj ne pozabim na menjavo in ti nisem odpisala, ker sem bila na dopustu... in potem je že panika, da ni od mene nobenega sluha ne duha... ljudje, čas dopustov je sedaj... je pa malo dragi špas mobilni internet, posebaj na sosednji Hrvaški.




Blueeyes -> RE: menjave (11.8.2010 8:58:40)

nisi edina.. tud mene so že tko napadl... kr tko za BZ, kao da sem se neki z njimi dogovorila a se sploh nisem... ker si vedno vse pribeležim komu morm kej poslat.. tko da se mi slučajno kej ne podvoji




študentka Mici -> RE: menjave (11.8.2010 12:45:00)

Ej sploh se ne sekiram več, menjala bom še naprej s tistimi, kot sem do sedaj... S katerimi imam dobre izkušnje in mi je res v veselje delati z njimi! KEr to je moj hobi in bom še naprej v svojem hobiju uživala!




ema111 -> RE: menjave (11.8.2010 15:50:08)

IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

JAvila sem ti že prej, da dobiš kar sva se dogovorili. Vmes si me pa vprašala, da naj ne pozabim na menjavo in ti nisem odpisala, ker sem bila na dopustu... in potem je že panika, da ni od mene nobenega sluha ne duha... ljudje, čas dopustov je sedaj... je pa malo dragi špas mobilni internet, posebaj na sosednji Hrvaški.


ja, zadnji odgovor od tebe je bil 27.7.,napisan tvoj naslov, pa če si prav razumela menjavo, potem sem jaz takoj poslala in te spomnila, da ne pozabi na menjavo in do 9.8.nobenega odgovora od tebe (sem ti spet posala ZS).
kot sem ti že zapisala na ZS, da nisi rabila takooj poslati, ampak vsaj odgovoriti, da si dobila in, da ko zbereš pošlješ :)
lep dan !




ema111 -> RE: menjave (11.8.2010 16:14:42)

IZVIRNO SPOROČILO: ema111

IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

JAvila sem ti že prej, da dobiš kar sva se dogovorili. Vmes si me pa vprašala, da naj ne pozabim na menjavo in ti nisem odpisala, ker sem bila na dopustu... in potem je že panika, da ni od mene nobenega sluha ne duha... ljudje, čas dopustov je sedaj... je pa malo dragi špas mobilni internet, posebaj na sosednji Hrvaški.


ja, zadnji odgovor od tebe je bil 27.7.,napisan tvoj naslov, pa če si prav razumela menjavo, potem sem jaz takoj poslala in te spomnila, da ne pozabi na menjavo in do 9.8.nobenega odgovora od tebe (sem ti spet posala ZS).
kot sem ti že zapisala na ZS, da nisi rabila takooj poslati, ampak vsaj odgovoriti, da si dobila in, da ko zbereš pošlješ :)
lep dan !



in ja, ko si mi takrat zadnje sporočilo napisala z naslovom, nisi zapisala, da boste šli na dopust :) torej, je bila moja zaskrbljenost upravičena :)
pa brez zamere :)




študentka Mici -> RE: menjave (11.8.2010 18:35:53)

Dopust planiram od danes do jutri. Ko vidim priložnost, da lahko grem, vzamem nahrbtnik v roke, ga vržem v prtljažnik in grem!




Stran: [1]