RE: Gaja potrebuje... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Alenka-8 -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 15:43:23)

Zvesta, sem ti poslala mail. Prosim za podatke. Tudi mi bomo prispevali.




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 15:55:11)

poslala še vsem, ki ste me vmes kontaktirali.. hvala..




dskubin -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 15:58:45)

Zvesta, jaz lahko podarim Bumbota. Sicer ni nov, je že dal skozi nakej otrok, ampak še vedno služi svojemu namenu. Tako da naj se denar rajši nabira za kaj, kar drugače ne moremo dobiti. Če si za, mi sporoči naslov!




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 15:59:41)




IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

Zvesta, jaz lahko podarim Bumbota. Sicer ni nov, je že dal skozi nakej otrok, ampak še vedno služi svojemu namenu. Tako da naj se denar rajši nabira za kaj, kar drugače ne moremo dobiti. Če si za, mi sporoči naslov!
 

dskubin, hvala... že pišem naslov ... zlata si...




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:01:35)

Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov. 

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.   
Lahko na ZS  ali na mail zvesta @ gmail.com  

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.  

Hvala v mojem imenu!  

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:  
- airex blazino dokler ne dobijo svoje  

- stolček Bumbo  - obljubila dskubin
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27
- tehtnico za dojenčke - obljubila skačica




Kerensa* -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:06:50)

Jaz imam original Airex-ovo blazino.

Stara je 4 leta, rdeče barve, nepoškodovana, bi pa bila z očistit', ker je od zadnje selitve dalje v kleti, zvita v rolo.

Z veseljem jo podarim, ker je moj Mladič ne potrebuje več, ampak prevoza zanjo (iz Ljubljane) pa nimam.




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:07:57)




IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz imam original Airex-ovo blazino.

Stara je 4 leta, rdeče barve, nepoškodovana, bi pa bila z očistit', ker je od zadnje selitve dalje v kleti, zvita v rolo.

Z veseljem jo podarim, ker je moj Mladič ne potrebuje več, ampak prevoza zanjo (iz Ljubljane) pa nimam.

  

Kerensa, fino se jo da poslat po pošti. jaz sme jo kupila tako. poštnino plačam jaz. Lahko pošlješ meni na moje stroške, pa jo očistim in predam.




Kerensa* -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:10:58)

Takole bova rekli... danes sem do 22-ih v službi, jutri delam od 6-ih do 14-ih, popoldan pa se bom spravila v klet in preverila stanje blazine. Pred pol leta, ko sem jo nazadnje pogledala, je bila cela. Če je še vedno, jo podarim. Velja?




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:13:23)




IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Takole bova rekli... danes sem do 22-ih v službi, jutri delam od 6-ih do 14-ih, popoldan pa se bom spravila v klet in preverila stanje blazine. Pred pol leta, ko sem jo nazadnje pogledala, je bila cela. Če je še vedno, jo podarim. Velja?
 

velja... res ti hvala... poštnina me je pa prišla pod 6 €, tako za info




Kerensa* -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:19:29)

Malenkost. Kakor sem napisala - pri nas se je ne potrebuje več.

Če pa slučajno ne bi bila več v takšnem stanju, da bi se jo še spodobilo dati naprej, bom pa nakazala €.




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:28:09)




IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Malenkost. Kakor sem napisala - pri nas se je ne potrebuje več.

Če pa slučajno ne bi bila več v takšnem stanju, da bi se jo še spodobilo dati naprej, bom pa nakazala €.

 

po mojih izkušnja je ta reč neuničljiva... res lepo prosimo :)




Kerensa* -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:36:21)

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
po mojih izkušnja je ta reč neuničljiva...

Ja, po mojih tudi, ampak blazina je tokrat prvič pol leta v ne ravno solidno zaščiteni kleti, tako, da moram čisto zares prej preverit' njeno stanje.

Hudiča... kdo je uvoznik?




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 16:37:57)




IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
po mojih izkušnja je ta reč neuničljiva...
 
Ja, po mojih tudi, ampak blazina je tokrat prvič pol leta v ne ravno solidno zaščiteni kleti, tako, da moram čisto zares prej preverit' njeno stanje.

Hudiča... kdo je uvoznik?



mah, Gaja jo potrebuje le za prehoden čas... bo dobila na recept svojo, ampak najprej mora zaključiti bolnišnično zdravljenje, da jo potem pediater lahko napoti v razvojno ambulanto, kjer bo dobila recept za blazino... v vmesnem času pa jo ona že potrebuje...




Anonimen -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 17:51:44)




IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
po mojih izkušnja je ta reč neuničljiva...
 
Ja, po mojih tudi, ampak blazina je tokrat prvič pol leta v ne ravno solidno zaščiteni kleti, tako, da moram čisto zares prej preverit' njeno stanje.

Hudiča... kdo je uvoznik?



Kerensa*, ker nimaš ne maila ne zs - lahko jo odpeljem do Mb.
Sicer pa me tudi zanima odgovor na vprašanje - si že ugotovila, kdo je?




Kerensa* -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 17:56:20)

Imam e-mail - kerensarr@gmail.com.




birdy -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 19:11:58)

Če je bo slučajno Kerensina airex blazina v razsulu pa lahko do januarja tud jst svojo posodim. Smo jo dobil na naročilnico za starejšo hčerko in je v dobrem stanju. Se pa ravno pere[sm=smiley36.gif] Na balkonu na dežju. Sva pomivala po tleh in sva jo obesla čez ograjo, pol se je pa dež uscal, pa je ne moreva mokre notri nosit[sm=smiley36.gif]




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 19:25:12)




IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Če je bo slučajno Kerensina airex blazina v razsulu pa lahko do januarja tud jst svojo posodim. Smo jo dobil na naročilnico za starejšo hčerko in je v dobrem stanju. Se pa ravno pere[img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/smiley36.gif[/img] Na balkonu na dežju. Sva pomivala po tleh in sva jo obesla čez ograjo, pol se je pa dež uscal, pa je ne moreva mokre notri nosit[img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/smiley36.gif[/img]
 

super.... kak ste fajn, punce...




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 20:05:52)

Poslala podatke še 10. puncam.... skupaj 31....

ste vse prejele?




felix7 -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 20:19:29)

count me in [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] sicer trenutno ne zmoremo veliko prispevati, ampak nekaj evrčkov pa ne bomo pogrešali [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Shadow -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 20:37:56)

Še meni prosim pošljite podatke, hvala!




katjes -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 20:41:56)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta
po mojih izkušnja je ta reč neuničljiva...

Ja, po mojih tudi, ampak blazina je tokrat prvič pol leta v ne ravno solidno zaščiteni kleti, tako, da moram čisto zares prej preverit' njeno stanje.

Hudiča... kdo je uvoznik?



Evo, uvoznik blazin je Vita center iz Nakla:

http://www.vitacenter.si/sl/Zastopstva_vita/


Tudi jaz prosim za podatke na zs![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




ZmajTolovaj -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 21:06:38)

Zvesta, pošlji mi mail! Thx.




go_ta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 21:20:21)

zvesta, tud jst se pofočkam za ZS in podatke!




dadaegon -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 21:26:01)

Moje drage rr-ovke.....moj mož je dejal, če katera potrebuje prevoz iz Lj ali okolice(v glavnem prevoz do RUBIN) mi morate to sporočiti na meil dadaegon@gmail.com. Seveda brez plačila. Navesti pa morate svojo telefonsko in naslov, da vas bo našel in vas poklical če malo skrene s poti.  Se namreč ukvarja s prevozi - vozi za IKEO po celi sloveniji, tak  da ni blema samo javite pa se bomo zmenili kako, kje kdaj....

Rubim, če bi lahko bi sedaj prišla k tebi in ti naredila refleksno masažo stopal, da bi ti lajšala pri tej nadležni bolezni....pa žal  ne gre.....sem pa jutri - dopoldan v Mb

Bopdite v cvetju




zvesta -> RE: Gaja potrebuje... (7.9.2010 21:41:23)

dadaegon, hvala...

Rubin je presrečna... odziv je nad pričakovanji...do sedaj vas je za podatke prosilo 41.... hvala vam, punce


Ima pa Rubin eno prošnjo in tudi jaz prosim, da ji ugodite:

Vse, ki ste nakazale, donirale finančno ali materialno, dajte se prosim oglasit ali meni ali njej, ker bi se vam rada osebno zahvalila s kakšno besedico. Pač po imenih na nakazilu se žal ne ve komu na forumu se naj zahvali. Saj jo razumemo, ali ne? Torej, vse, ki ste že nakazale in vse ki še boste, javite se ali meni ali Rubin.

Lep večer vsem in hvala. Jaz odhajam v mižule in se vam pridružim jutri ponovno. Lepo spite.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>