ali se kdo spomni naslova pravljic (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Igre, izštevanke, pesmice...



Sporočilo


karin82 -> ali se kdo spomni naslova pravljic (10.9.2010 18:02:46)

ze nekaj dni razmisljam onekih pravljicah ki sem jih brala kot otrok. Ne morem se spomniti naslova pa tako rada bi jih kje nasla in prebrala.
Vem samo to,da si bral zgodbo,potempa si prisel do dolocenega dela kjer si lahko izbral dve moznosti kako se bo zgodba nadaljevala in si branje nadaljeval na strani ki si si jo izbral Alise se katera spomne teh knjigic, oz zbirke.
Bila bi zelo vesela ce se kaksna spomne. Te knjige sem brala kaksnih 15 let nazaj. uf se dalec nazaj slis [sm=smiley1.gif]




scorpiogirl -> RE: ali se kdo spomni naslova pravljic (10.9.2010 18:12:14)

Časovni stroj?




donna22 -> RE: ali se kdo spomni naslova pravljic (10.9.2010 18:18:32)


IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

Časovni stroj?



Tudi jaz sem najprej pomislila na te knjige[sm=smiley1.gif] Ampak to niso pravljice, so že za malo večje. Nekje v ozadju spomina se spomnim tudi nekih pravljic, ampak se ne spomnim naslova.




karin82 -> RE: ali se kdo spomni naslova pravljic (10.9.2010 18:33:00)

hvala za odgovor, sam so bile pravljice pa jih imam tudi jaz zal samo nekje v ozadju [sm=smiley36.gif] [sm=smiley1.gif]




Felicita -> RE: ali se kdo spomni naslova pravljic (10.9.2010 18:44:54)

jest sem mela disneyjeve pravljice... mislim da je bil dumbo pa pepelka pa še 2... po dve pravljici na knjigo, pa isto to z izbirami.




karin82 -> RE: ali se kdo spomni naslova pravljic (10.9.2010 20:15:01)


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

jest sem mela disneyjeve pravljice... mislim da je bil dumbo pa pepelka pa še 2... po dve pravljici na knjigo, pa isto to z izbirami.

tocno te sem mislila[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]. ali imajo kaksen poseben naslov?




karin82 -> RE: ali se kdo spomni naslova pravljic (10.9.2010 20:50:00)

super hvala vsem sem ze nasla in rezervirala cobbiss je najdu vse[sm=bravo.gif]
gre pa za zbirko izberi dogodivscino in res sta v vsakiknjigi po dve pravljici.




pelin -> RE: ali se kdo spomni naslova pravljic (13.9.2010 17:24:43)

Ima pa tudi naša Lila Prap eno svojo knjigo napisano na tak način...meni je zelo všeč, pa tudi otrokom...Naslova se trenutno ne spomnem, jo pa imajo definitivno v knjižnicah...




Tara13 -> Kje naj kupim Balončico? (16.12.2010 13:44:52)

Tudi jaz iščem.Pravljico, ki sem jo zasledila na letošnjem knjižnem sejmu.Drugačna, terapevtska pravljica. Za dvig otrokove samozavesti...,na koncu delovni zvezek za miselne čarovnije...Sem jo prelistala.Me je navdušila, a nisem imela gotovine, zdaj pa je ne zasledim nikjer. Mislim, da je bil naslov Balončica.Rešite "Božička".




sabsa -> RE: Kje naj kupim Balončico? (22.2.2011 23:14:22)

Res ji je naslov BALONČICA. Odlična knjiga.




betty.ford -> RE: ali se kdo spomni naslova pravljic (23.2.2011 7:53:50)

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Ima pa tudi naša Lila Prap eno svojo knjigo napisano na tak način...meni je zelo všeč, pa tudi otrokom...Naslova se trenutno ne spomnem, jo pa imajo definitivno v knjižnicah...


1001 pravljica.




Stran: [1]