|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razvijanje slik
11.9.2010 20:56:22   
jutranja rosa
Kateri fotograf kvalitetno razvije digitalne fotografije? Kam jih vi nosite razvijat?
LP user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razvijanje slik
11.9.2010 21:06:28   
Anonimen
Meni se zdi, da je kvaliteta še najbolj odvisna od predhodne obdelave doma.

(odgovor članu jutranja rosa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razvijanje slik
11.9.2010 21:19:19   
jutranja rosa
:) se strinjam, a me vseeno zanima kje jih razvijate? DM ima npr. ugodno ceno, pa me zanimajo še izkušnje s kvaliteto?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razvijanje slik
11.9.2010 21:20:23   
ursi
Jaz jih pošljem v foto mixi in sem zadovoljna s slikami.

(odgovor članu jutranja rosa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razvijanje slik
11.9.2010 21:32:30   
Najaa
DM ni ravno najbolj kvaliteten. Sem bila pa prijetno presenečena nad leclercom.
Do letos sem pa skoz razvijala v comshopu.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 8:00:33   
bubal
Jaz sem pa letos preizkusila Petrol in smo zelo zadovoljni. Imaš pa polno ostalih ponudnikov od Leclerca, Tuš,..

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 9:22:55   
TDTP
jaz jih razvijem kar preko pošte, pa so full lepe, pa še domov ti jih pošljejo!lp

(odgovor članu bubal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 9:40:41   
Anonimen



IZVIRNO SPOROČILO: bubal

Jaz sem pa letos preizkusila Petrol in smo zelo zadovoljni. Imaš pa polno ostalih ponudnikov od Leclerca, Tuš,..
 

A Petrol jih ima tudi?
Tole se mi pa praktično sliši...

(odgovor članu bubal)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 13:20:15   
Colt
No, ta je pa dobra...še nikoli in nikdar se slike niso ''razvijale'' user posted image Temveč so se vedno izdelale. Razviti je bilo treba klasični film (Celuloid) in potem iz razvitega filma izdelati slike.

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 13:29:41   
AnciM
Jaz jih pošljem po neta v Mercator. Narejene dobro in tako,kot jih jaz doma uredim. Nazadnje so bile ful poceni 7 centov + torkov kupon za popust.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 13:54:08   
krokos
Mi jih dajemo izdelat v DM in smo z njimi zelo zadovoljni user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 19:34:31   
tofsi
Interspar in Big Bang- pošljem po netu

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 22:11:33   
rogljicek
sem v študentskih letih delal pri gm v kranju in smo delai fotke za dm, tuš, špar,... za vse isto. se pravi ni razlike. Verjetno jih zdej delajo še za Petrol in vse ostale.

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 23:14:46   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

DM ni ravno najbolj kvaliteten. Sem bila pa prijetno presenečena nad leclercom.
Do letos sem pa skoz razvijala v comshopu.



uh, s tem se pa sploh ne strinjam... jest razvijam (sori, dam izdelat user posted image ) slike za razstave (večjih formatov itd) izključno v DM, ker so slike lepe, kvalitetne (nekak se očitno razume program z mojim računalnikom, kar pomeni da so barve ustrezne) pa ne bledijo (kar se mi je zgodilo pr... mercatorjevih, se mi zdi). tko da nimam absolutno nobenih pripomb oz. jih samo priporočam.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razvijanje slik
12.9.2010 23:21:38   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
(sori, dam izdelat user posted image )


...in seme je priplavalo v plodno okolje...user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: razvijanje slik
13.9.2010 12:08:18   
jutranja rosa
Najlepša hvala vam vsem za odgovore. user posted image Ste mi dali veliko novih idej, kje se splača preizkusit kvaliteto.

Ojoj Colt user posted image , kako ste eni natančni....svetuješ pa nič? user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razvijanje slik
13.9.2010 14:35:49   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

DM ni ravno najbolj kvaliteten. Sem bila pa prijetno presenečena nad leclercom.
Do letos sem pa skoz razvijala v comshopu.



uh, s tem se pa sploh ne strinjam... jest razvijam (sori, dam izdelat user posted image ) slike za razstave (večjih formatov itd) izključno v DM, ker so slike lepe, kvalitetne (nekak se očitno razume program z mojim računalnikom, kar pomeni da so barve ustrezne) pa ne bledijo (kar se mi je zgodilo pr... mercatorjevih,  se mi zdi). tko da nimam absolutno nobenih pripomb oz. jih samo priporočam.



Pol mam pa sam jaz tako smolo. Pred leti sem dajala skoz tja razvijat in v enem obdobju so imeli na enkrat slabšo kvaliteto in sem pol nehala. Zdej sem pa ravno poletne slike, ene 2 tedna nazaj, dala spet v DM razvit, pa spet niso "boh ve kaj". V primerjavi z leclercovimi so slabe. Res pa je, da je bila akcija, tak da mogoče tiste z akcijsko ceno, naredijo slabše. user posted image Ne vem, v glavnem, tja ne bom več nosila razvijat.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razvijanje slik
14.9.2010 8:55:34   
Ribica **
Tudi mi smo do letos razvijali v Comshopu - odkar so zamenjali ponudnika in presli na kvazi kvalitetnejsi papir in povisali ceno, so slike zanic. Tako da nimam pojma, kam bomo nesli zdaj. Poceni itak niso bile nikjer, samo zelim pa kvaliteto, dam raje 5€ vec.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?