kako glede bolniške? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


žab*ca -> kako glede bolniške? (18.9.2010 17:20:15)

V sredo sem po telefonu kontaktira s sestro in odprla bolniško za otroka,v tem času nisem šla k zdravniku,saj se je njegovo zdravstveno stanje izboljšalo. V ponedeljek bi rada zaključila bolniško.Kako je glede pregleda pri pediatru,verjetno bo potreben,ali pač tudi ne,saj bi ga v ponedeljek rada dala v vrtec in sama šla v službo.




Katy78 -> RE: kako glede bolniške? (18.9.2010 17:41:16)

Ko je sin pred ca. pol leta na sredo zvečer dobil vročino, sem v četrtek in petek ostala doma, k P pa nisva šla, ker je v petek zjutraj dobil izpuščaje, značilne za 6. bolezen, za katero se ne hodi k pediatru. V četrtek zjutraj sem samo poklicala da so odprli bolniško, v ponedeljek pa sem šla že v službo in sem samo poklicala, da mi bolniško zaključijo in da je imel 6. bolezen. Torej, nič nama ni bilo treba k pediatru.




nananaja -> RE: kako glede bolniške? (18.9.2010 22:08:26)

Meni pa je rekla pomladi, da moram pripeljat vsaj eno na pregled (bolni sta bili obe hčeri) in mi napišejo bolniško.




jajula -> RE: kako glede bolniške? (19.9.2010 22:39:12)

za mojo malo so bolniško odprli in zaprli samo tako da sm poklicala. je imela eno virozo in so rekl da brezveze da jo vozim. je pa bilo od ponedeljka do petka.




Stran: [1]