Poškodba bobniča in delna izguba sluha na enem ušesu (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


KIKI**** -> Poškodba bobniča in delna izguba sluha na enem ušesu (23.9.2010 11:03:31)

Neprijetna izkušnja pa vendar prosim za kak nasvet. Nenadoma 1 teden po kopanju v bazenu oziroma potapljanju na dah (1m globoko) se mi je nenadoma 6 dni po tem zabilo uho. po treh dneh sem odšla k zdravniku, 4x so mi sprali uho, vendar nisem imela čepa, čeprav je tako pričakoval. rekla mi je da imam verjetno poškodovan bobnič. Predpisala mi je apljice maxitro.

Kako dolgo se pa zdravi to? (men je sma rekla da čist odvisn, če ne bo boljše ko porabim celo stekleničko, naj pridem nazaj)
A je možno da se mi sluh ne povrne? (slišim na levo uho približno 50%)
Kapljice uporabljam 3 dni, pa ni nič bolje.

Občutek, ko da imam nekaj v ušesu za bobničem. Kaj naj naredim?




Jančika_ -> RE: Poškodba bobniča in delna izguba sluha na enem ušesu (23.9.2010 21:07:51)

Zgleda, da imaš zamašeno od znotraj. Dajaj si Operil, kar orenk dozo, pa ko si nakapljaš to v nos, nagni glavo nazaj in postrani (v smer zamašenega ušesa seveda), da bo čimveč prišlo do evstahijeve cevi. Tako je meni svetovala zdravnica, ko sem imela vse zabito po vnetju ušesa. Nekaj dni je trajalo, potem se mi je pa zrihtalo.




KIKI**** -> RE: Poškodba bobniča in delna izguba sluha na enem ušesu (24.9.2010 18:15:23)

Jančika, ampak jaz nisem čist nič prehlajena.
Bom probala seveda, saj komaj čakam če lahko naredim kaj sama, ker tole kar sem dobila nič ne pomaga.
TNX!




Stran: [1]